Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kosz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: kosz (/Temat-kosz-109788)



kosz - UtubeHits.com - 03-03-2015 10:39

kosz


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com - MaXimuS007 - 03-03-2015 20:58

Myślę, że nagroda powinna być wyższa, jak na takie wymagania. Smile Ja bym dał tak z pół roku tego premium co najmniej, bo nic innego zaoferować nie możecie skoro serwis dopiero się rozwija i jeszcze nie macie z niego za wielkiego zysku.
I moglibyście napisać coś więcej na temat tego serwisu oraz co daje nam konto premium.


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com - UtubeHits.com - 04-03-2015 16:09

Tabela przedstawia korzyści z posiadania konta Premium.
[Obrazek: tytyty.png]

Posiadamy również program partnerski.
[Obrazek: 6767.png]

Na naszej stronie można zdobyć punkty za pomocą programu który uruchamia się na komputerze ja również bezpośrednio na stronie.

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com (bot Youtube) - MaXimuS007 - 04-03-2015 19:49

Wydaje mi się, że koszt kupna premium jest zbyt wysoki, jak na dopiero rozwijający się serwis. Rozumiem, jakby to był jakiś renomowany serwis, ale w tej chwili powinieneś dostosować koszt do jakości/popularności strony.
Czemu akurat 2000 wymian jest wymagane do zaliczenia prowizji? Moim zdaniem to jest za dużo i trochę czasu minie, zanim ktoś tyle wymian wykona.


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com (bot Youtube) - Matnox - 04-03-2015 20:03

Nulledowy skrypt Smile


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com (bot Youtube) - UtubeHits.com - 04-03-2015 20:37

(04-03-2015 19:49)MaXimuS007 napisał(a):  Wydaje mi się, że koszt kupna premium jest zbyt wysoki, jak na dopiero rozwijający się serwis. Rozumiem, jakby to był jakiś renomowany serwis, ale w tej chwili powinieneś dostosować koszt do jakości/popularności strony.
Czemu akurat 2000 wymian jest wymagane do zaliczenia prowizji? Moim zdaniem to jest za dużo i trochę czasu minie, zanim ktoś tyle wymian wykona.

Aktualna cena premium wynika z przeprowadzonych testów, bardziej opłaca nam się sprzedawać premium za większą kwotę na dłuższy okres czas niż za mniejszą za kilka czy kilkanaście dni, planujemy też w przyszłości różne oferty specjalne czy zniżki.

Próg 2000 wymian został ustalony aby zapobiec tworzeniu multikont.

(04-03-2015 20:03)Matnox napisał(a):  Nulledowy skrypt Smile
Skrypt jest oryginalny, został kupiony na stronie http://mn-shop.com/ i trochę zmodyfikowany.


RE: Zdobądź Premium na UtubeHits.com (bot Youtube) - MaXimuS007 - 06-03-2015 01:43

@up
Miałem na myśli obniżenie ceny za te 30 dni, no ale jak tam wam pasuje.
A co do progu wymian, to domyśliłem się w jakim jest to celu, ale myślę, że można by było nieco zmniejszyć ten próg. Ja tylko próbuję podpowiedzieć co ja bym zmienił na Twoim miejscu, a ty sam oczywiście zdecydujesz, czy takie zmiany będą dla Ciebie dobre.
Myślę, że każdy taki post, w którym jest trochę krytyki mobilizuje do dalszego działania. Lepiej krytykować niż zachwalać. Smile


kosz - Coristo - 21-03-2015 09:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.