Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów (/Temat-Streamin-to-Zarabiaj-na-wyswietleniach-filmow-109782)



Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - Krechaman - 03-03-2015 02:05

Witam. Temat już był, ale chyba nieaktualny, a naprawdę warto w to się zabawić, bo zarobki są wysokie.

Przedstawiam Wam hosting video, który płaci za wyświetlenia Twoich filmów. Zliczane są WSZYSTKIE wejścia (nieważne ile razy z tego samego IP). Możemy zarobić do 45$ za 10000 wyświetleń zależnie od miejsca wyświetlenia.

Wypłaty 15 i 30 każdego miesiąca. Dla pewności zlećcie wypłatę dzień przed 15 lub dzień przed ostatnim miesiąca. Dla mnie wypłata doszła na drugi dzień. Zleciłem ją 28 lutego.

Wypłata już od 10$! Na PayPal, Payoneer, Skrill, Payza, Moneygram lub na konto.

Darmowe premium (szybszy upload/ brak reklam) pod warunkiem, że wasze wyświetlenia przekraczają 10.000 miesięcznie. Maksymalna waga jednego pliku to 2GB. Do wykorzystania macie 1000GB.


Tak wyglądają stawki dla poszczególnych krajów:

KLIK - [Obrazek: 623c56b15dfc29c0m.jpg]


POLSKA - Tier 3


KLIK - [Obrazek: 0c01ef50ea636f09m.jpg]


System referrali - Dostajemy 5% z zarobków refów. Aby uzyskać refa, osoba musi zarejestrować się z linku Twojego filmu.


Prawa autorskie nie są zagrożeniem dla Twojego konta. Zostaje usunięty jedynie film. Zarobki i konto pozostają bezpieczne.


Pierwsza wypłata po kilku dniach.
[Obrazek: 4eaee84bb352a77cm.jpg]

Serdecznie zapraszam do rejestracji, bo warto Smile

REF Rejestracja
CZYSTY Rejestracja


Pochwalcie się zarobkami, jeśli coś ugracie. Życzę wam powodzenia. Trzymajcie się ciepło, pozdrówka.



RE: Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - TeYroXOfficial - 03-03-2015 02:12

@[Krechaman]
Na czym dokładnie polega zarabianie? Rozumiem że wrzucamy film, promujemy go, i? Są jakieś captche zanim ktoś go włączy czy jakieś inne badziewie? Opisz o tym dokładniej Wink Bo jak za same wyświetlenia to coś mi się wierzyć nie chce.


RE: Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - Krechaman - 03-03-2015 02:22

Uploadujesz jakikolwiek film, serial, bajkę, cokolwiek. Nie ma minimalnej długości. Może to być nawet jednominutowy gniot i go jakoś promujesz, żeby człowieczek to obejrzał. Na większości takich stron zarabianie polega po prostu na oglądaniu. Na podobnych stronach widz musi obejrzeć 20-40% materiału. Tutaj takiej informacji nie znalazłem. Piszą, że zliczają wszystko. Oczywiście próby sztucznego nabijania są banowane. Mam już uzbierane kolejne 3$ i do 15-tego spokojnie wypłacę kolejny raz. Nie ma żadnych captchy. Czekasz 3-4 sekundy widoczne na ekranie, klikasz "Proceed to video" i oglądasz Wink To naprawdę takie proste. Kolejną wypłatę też na pewno tutaj wrzucę.


RE: Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - TeYroXOfficial - 03-03-2015 02:28

w takim bądź razie potem sobie sprawdzę co to za cudo dokładniej bo na telefonie nie bardzo mam możliwość aktualnie Smile


RE: Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - MilanFan - 04-03-2015 18:04

Nie ładnie tak podawać screeny starych stawek i grup. Dodatkowo temat o tej stronie już istnieje na forum, używaj opcji Szukaj!


Streamin.to - Zarabiaj na wyświetleniach filmów - Klin - 04-03-2015 18:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.