Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystko płatne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wszystko płatne ? (/Temat-Wszystko-platne-109743)



Wszystko płatne ? - jacplac - 02-03-2015 15:17

Witam jest jakiś serwis który daje $ za pobrania od użytkowników, lecz chodzi mi żeby ci użytkownicy nie musieli podawac telefonów, i płacić ?


RE: Wszystko płatne ? - ovberg - 02-03-2015 15:57

W PPA właśnie o to chodzi, żeby ludzie wypełniali oferty, aby można było się wzbogacić.
W serwisach PPD, użytkownik dostaje pieniądze, za to, że ktoś pobierze (w zwolnionym transferze) dany plik i za to mamy nasze ZŁ, $ itd.
PPD szukaj w tym dziale - http://zarabiam.com/Forum-Pay-Per-Download-178


RE: Wszystko płatne ? - Max998 - 03-03-2015 11:13

Ale z tego co widzę wiele serwisów PPD szybko upada. Kilka wypłat wypłacą a potem nie ma z czego wypłacać bo i za co skoro ktoś pobiera to za darmo.. W takim np. FireCash jest z czego zbierać na wypłaty i wypłacać bo ludzie dają na to pieniądze za SMS itp. Szukałem swego czasu też takiego serwisu, 4 na 5 upadło..
Jedynie Catshare się trzyma jako tako ale nikt nie chce tam pobierać.. Mam całkiem sporo wejść w linki (adf.ly) a pobrań 0.. Nie wiem ludzie nie umieją tam pobrać czy przepisać kodu zabezpieczającego przed pobraniem? To już więcej pobrań wpada mi na płatnych serwisach.


RE: Wszystko płatne ? - mawros - 03-03-2015 17:14

(03-03-2015 11:13)Max998 napisał(a):  Ale z tego co widzę wiele serwisów PPD szybko upada. Kilka wypłat wypłacą a potem nie ma z czego wypłacać bo i za co skoro ktoś pobiera to za darmo.. W takim np. FireCash jest z czego zbierać na wypłaty i wypłacać bo ludzie dają na to pieniądze za SMS itp. Szukałem swego czasu też takiego serwisu, 4 na 5 upadło..
Jedynie Catshare się trzyma jako tako ale nikt nie chce tam pobierać.. Mam całkiem sporo wejść w linki (adf.ly) a pobrań 0.. Nie wiem ludzie nie umieją tam pobrać czy przepisać kodu zabezpieczającego przed pobraniem? To już więcej pobrań wpada mi na płatnych serwisach.

bekabeka facepalm


RE: Wszystko płatne ? - Max998 - 03-03-2015 20:26

@up - co Ciebie tak śmieszy?
Wystarczy wejść w dział PPD by przeczytać, że wiele ''super'' serwisów już nie wypłaca a wypłacały przez kilka razy.. Więc faktycznie nic tylko zakładać tam konta i liczyć na wypłatę.

Skoro taki z Ciebie profesjonalista to podaj kilka wypłacalnych i istniejących np. od kilku lat, nie od 2 tygodni/miesięcy. Ja wyżej napisałem swoje obserwacje, które za pewne ty zaraz rozwiejesz.. Smile


RE: Wszystko płatne ? - evenixx - 03-03-2015 20:29

A ppi sprawdzałeś ? Bo chyba o to ci chodzi Smile


RE: Wszystko płatne ? - TechByte - 03-03-2015 20:34

Serwisy PPD mają kasę na wypłaty ze sprzedaży kont premium


RE: Wszystko płatne ? - full2000 - 04-03-2015 09:13

@[jacplac] : http://zarabiam.com/Temat-Mini-Poradnik-PPI-Zacznij-Zarabiac-Przez-Internet-101406


RE: Wszystko płatne ? - Max998 - 04-03-2015 16:21

(03-03-2015 20:34)TechByte napisał(a):  Serwisy PPD mają kasę na wypłaty ze sprzedaży kont premium

Fakt nie pomyślałem o tym. Ale to na pewno mniejszy % zarobków niż taki np. FC. Smile


Wszystko płatne ? - Artinesse - 28-02-2018 21:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.