Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - dawidek95 - 13-03-2015 18:38

Dużo osób twierdzi, że to "SCAM". Co sądzicie o takich wypowiedziach ?


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 13-03-2015 18:47

@dawidek95
"Dużo osób" w tym kraju nie grzeszy też inteligencją. Program jeszcze nie wystartował i choćby z tgo powodu nie może być scam-em. Swój rozum trzeba mieć i gdy pojawia się okazja to ją wykorzystywać. Ważne żeby inwestować w internecie tylko te pieniądze które można stracić i przypadkiem się nie zapożyczać.

Osobiście traktuję każdą inwestycję w internecie jak los na loterii, kupuję go w kolekturze za cenę x i jeśli coś wydrapię jestem szczęśliwy, jeśli nie to nie mam do siebie pretensji Wink

LL jest najlepiej zapowiadającym się programem, bije na głowę DA, i wszystkie kolejne klony które powstały, tutaj jest kompleksowo przeniesiona idea MTV/PV


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rincorn - 13-03-2015 18:47

Że nie mają żadnego faktycznego pokrycia,Nikt nikogo nie zmusza do inwestycji.Ja widzę tu ogromny potencjał i możliwość zarobku ,Jeden z Promotorów z innego forum zainwestował ponad 7 000$ z PM i jakoś nie miał wątpliwości czy zaryzykować,oczywiście przedstawił dowód wpłaty.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - dawidek95 - 13-03-2015 19:05

Ja również widzę ogromny potencjał tego programu i nie kieruję się opinią innych, lecz swoim rozumem. Chciałem tylko usłyszeć co macie do powiedzenia w tej kwestii i broń Boże nie uśmiercam programu na starcie. Życzę Wszystkim i sobie jak największych zarobków w tym programie Smile
Pozdrawiam.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - spaltooln - 13-03-2015 19:43

"No i mamy kolejne dowody na to kto stoi za tym projektem, wystarczy poczytać jak anonimowy (dla mnie nie) admin straszy mnie zgłoszeniem do admina za to co piszę- na swoim forum już by mnie zbanował ale tu nie może... Pytałem tylko aby ujawnił jakie nazwiska stoją za tym projektem, pokazał twarz i legalność zarejestrowania firmy. Oczywiście tylko straszyć umie - powierzycie komuś takiemu swoje środki?"


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rcielak - 13-03-2015 23:29

@spaltooln,
admin Cie jakoś oszukał czy coś?
Projekt obsługuje firma MIX HOLDING.

Tam sama co obsługuje autosurfon i mixsub.
Wielu z tego forum zarabia na w/w projektach.
Czy admin DigAdz czy PV pokazuje imię i nazwisko?
(W PV dopiero ostatnio okazało się, że adminem jest gościu, który prowadził już w swoim życiu wiele scamów i zmieniło się coś? Program dalej płaci i ma się zgodnie z przewidywaniami)

Hyip to Hyip może działać przez 10 lat, a może zdechnąć jutro.
Admin zapowiada, że LL to tylko sposób finansowania nowych projektów. Mam nadzieję, że mu to wyjdzie i faktycznie nie przewali naszej kasyWink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Lamojednorożec - 13-03-2015 23:57

Jest możliwość wystartowania bez inwestycji? Zdaję sobie sprawę, że mogę nie zarobić nawet 1$ tylko jestem ciekaw Big Grin


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Izythor - 14-03-2015 00:14

Jest taka możliwość Big Grin


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 14-03-2015 00:27

(13-03-2015 23:57)Lamojednorożec napisał(a):  Jest możliwość wystartowania bez inwestycji? Zdaję sobie sprawę, że mogę nie zarobić nawet 1$ tylko jestem ciekaw Big Grin



jest w postaci

- reklamy dla free userów – „Social Exchange”, wartość od 25-100 LP, - nie wiem ile bedzie czy 1 czy wiecej
- reklamy aktywacyjne – 9. dziennie, o wartości 25 LP każda,

czyli min 250 lab dziennie minimum za free (ok 7 dni aby wskoczyć do 1 grupy Big Grin) i ta sa dane dla przypomnienia minimum





[Obrazek: 2_728x90.gif]


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 14-03-2015 01:02

tak tutaj szybciej dojdziemy do jakies przyzwoitej grupy bez wlasnej inwestycji niz to bylo w PV. NIe ma np. abonamentu dziennego w postaci LAP. Jak cos to moge komus pomóc rozpisac jakas sensowna strategie