Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 09-06-2015 14:37

(09-06-2015 13:50)infokasa napisał(a):  @rafi213

Wystartował w sobotę czyli 2 dni temu i nie wiem czy to tak dawno (masz jakieś dziwne pojęcie czasu Wink ), info o którym piszesz nie zawiera nawet informacji o tym że kantor powstał dzięki środkom z LL, a jest to ważna informacja dla wszystkich którzy inwestują lub mają zamiar inwestować w LL. 2BTC jest pierwszym tak dużym projektem, a na dniach wystartują jeszcze doładowania telefonów.

Po części masz racje, ale ja tak z przyzwyczajenia ze w swiecie hyipów 4 dni to już bardzo duzo czasu Smile
Informacja o tym ze to bedzie inwestycja ze srodków LL była podawana dużo wczesniej zanim kantor ruszył, ale dobrze że wspomniałeś o tym w tym akurat temacie, wiecej wiedzy nikomu nie zaszkodzi. Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - m1kie - 10-06-2015 00:35

Gry chyba troszke oszukane. Przynajmniej coin flip. W sumie klikalem sobie 4 fun zeby szybciej wystartowac. 3 raz z rzedu z okolo 4000 punktow metoda piramidki ( 25,50,100,200,400,800,1600) przegralem wszystko, tzn kilka tygodni temu zrobilem tak i 7 razy z rzedu wyleciala inna moneta, sytuacja powtorzyla sie dzisiaj 3 raz, rachunek prawdopodobienstwa mowi ze przy 7 razach klikajac ciagle ta sama monete mamy okolo 79% szans ze nam sie uda. Nie wierze ze 3 raz z rzedu wygralo to 21%. Wiec odradzam wszystkim granie przynajmniej vs komputer, a ja wracam do klikania i nie gram juz wiecej.

Pozdrawiam.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 10-06-2015 06:33

@m1kie

Musisz mieć świadomość że grając przeciwko "kasynu" to ono zawsze ma przewagę. Kwestia tylko tego jaką przewagę ustawi sobie właściciel (BTW kilka dni temu byłem w prawdziwym kasynie i ustawienia automatów były nieźle podkręcone co nie zmienia faktu że znajomy wygrał całkiem niezłą sumę i dzięki żonie lwią jej część wyniósł z kasyna - gdyby nie Ona pewnie wszystko by przegrał). W LL niestety nie ma statystyk gier i obrotów na nich więc nie możemy tego zweryfikować. Ale tak jak wspomniałeś są gry multi gdzie podejmujemy wyzwanie z człowiekiem i można liczyć już tutaj bardziej na swoje umiejętności niż na los szczęścia Wink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - mostow - 17-06-2015 19:25

Zleciłem wczoraj wypłatę a dziś zmniejszyły mi się naliczenia. Dlaczego? Kiedy wrócą? Jestem w drugiej grupie.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Annuitant - 17-06-2015 19:50

Może spadłeś na niższą grupe?


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - mostow - 17-06-2015 20:18

Niby jak. Tyle samo punktów mam. Tu nie spada ilość. Codziennie klikam punkty.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Annuitant - 17-06-2015 20:50

Jeśli dostałeś 6 centów to wszystko się zgadza Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - mostow - 17-06-2015 20:52

6 centów dostawałem przed wypłaceniem, a dziś dostałem 1 cent


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Annuitant - 17-06-2015 21:08

No to dziwne, a ile masz punktów?


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 18-06-2015 10:13

@mostow

Musiałeś spaść do niższej grupy, zgadza się to z wczorajszymi naliczeniami:

Cytat: 17 Jun 2015, 13:26

For group 1: $27.93
Per user: $0.01
Number of users: 2793

For group 2: $46.50
Per user: $0.06
Number of users: 775

Kilka dni temu ruszył też serwis z doładowaniami telefonów/konsol: http://topup.zone Ceny są bardzo atrakcyjne 12,5% tańsze od nominałów doładowań (Czyli taniej niż na allegro). W najbliższym czasie ma się też pojawić możliwość zakupu doładowań poprzez BTC i LC. Jak dla mnie super sprawa i najbliższe doładowania domowych telefonów robię w topup.zone Smile