Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 20-04-2015 09:56

@musiek01
Ten moduł jeszcze kuleje teraz nacisk położony jest na gry online, własny procesor i moduł portfolio.

Jeśli ktoś nie zauważył od kilku dni strona ma https co znacząco zwiększa bezpieczeństwo i wiarygodność Wink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kam100 - 20-04-2015 11:57

Moduł już działa a samo szyfrowanie pojawiło się prawie miesiąc temu.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - ScamKiller - 26-04-2015 22:40

Moja ostatnia wypłata: http://prntscr.com/6wevpj
Życzę wszystkim podobnych zarobków. Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 27-04-2015 13:42

(20-04-2015 11:57)kam100 napisał(a):  Moduł już działa a samo szyfrowanie pojawiło się prawie miesiąc temu.

Faktycznie moduł już działa ale wcześniej po prostu nie zaliczał Wink

W LL pojawiły się długo wyczekiwane warcaby, możemy teraz zagrać z innymi uczestnikami o punkty LP. Jeśli ktoś jest dobry w te "klocki" to może dość szybko się wzbogacić. Dwie osoby stawiają tą samą liczbę punktów np każdy po 10.000 LP, wygrany zgarnia 18.000 LP (10% stanowi prowizja)


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - seba274 - 27-04-2015 15:55

(27-04-2015 13:42)infokasa napisał(a):  W LL pojawiły się długo wyczekiwane warcaby, możemy teraz zagrać z innymi uczestnikami o punkty LP. Jeśli ktoś jest dobry w te "klocki" to może dość szybko się wzbogacić. Dwie osoby stawiają tą samą liczbę punktów np każdy po 10.000 LP, wygrany zgarnia 18.000 LP (10% stanowi prowizja)

Jest mały szkopuł. Tak nie wyglądają warcaby.
Ja miałem sytuacje taką, że ja miałem 4 pionki na białym, a przeciwnik na czarnym i się nie da zbić.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kam100 - 27-04-2015 17:01

To nie grałeś w poprawioną wersje.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 28-04-2015 08:25

@seba274
Na początku były dostępne warcaby chyba w wersji tureckiej Wink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 09-06-2015 12:22

W temacie cisza a LL rozwija się z coraz lepszym tempie. Właśnie powstał pierwszy duży projekt uruchomiony dzięki LL. 2BTC to kantorwymiany BitCoin-ów. Oto krótki opis od właściciela:

Cytat:[Obrazek: lLRrKEz.png]
Witajcie!

Mam zaszczyt zaprezentować Wam pierwszy serwis który został uruchomiony dzięki projektowi LucreLab.com !

W serwisie 2BTC, możecie zakupić bitcoiny w praktycznie każdy możliwy sposób dostępny na polskim rynku (w przyszłości także zakup poprzez PerfectMoney,STP itp).

Dostępne banki (Paypal dostępny tylko do wypłat):

[Obrazek: A0O4v1c.png]

Wypłacać możecie na PayPala, konto bankowe lub określoną ilość pieniędzy zamienić na doładowanie dowolnej sieci.

Jako jedyni na rynku posiadamy także system prowizyjny, który pozwala zarabiać 1% na transakcjach poleconych osób.

Przykład:
Mr. X kupuje bitcoiny o wartości 1000zł, więc osoba która go poleciła dostanie 10zł!
Prowizja od kupna i sprzedaży, minimum do wypłaty prowizji to 30zł

Bannery reklamowe będą dostępne do tygodnia.

Na stronie od pn-pt będzie znajdował się Chat online, na którym będziecie mogli porozmawiać z konsultantem.



RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 09-06-2015 13:12

@infokasa ten kantorek wystartował już w sobotę i dawno jest już info o tym na forum Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 09-06-2015 13:50

@rafi213

Wystartował w sobotę czyli 2 dni temu i nie wiem czy to tak dawno (masz jakieś dziwne pojęcie czasu Wink ), info o którym piszesz nie zawiera nawet informacji o tym że kantor powstał dzięki środkom z LL, a jest to ważna informacja dla wszystkich którzy inwestują lub mają zamiar inwestować w LL. 2BTC jest pierwszym tak dużym projektem, a na dniach wystartują jeszcze doładowania telefonów.