Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Snaggy - 21-03-2015 00:07

(20-03-2015 22:03)czarny7777777 napisał(a):  naliczanie mega dzis ja liczyłem na 1% rocznie juz duzo nie brakuje
bekabeka/

Przyjacielu, od kilku dni przeglądam sobie ten temat i z dnia na dzień, twoje posty podnoszą mi ciśnienie, nie lubię pluć jadem i tego nie robię bo codziennie przed czytaniem wątku łykam sobie Neopersen Forte, tobie też go polecam, może będziesz mniej narzekał i podejdziesz do tego ze spokojem, a następnie poczekasz na rozwój dalszej sytuacji i dasz trochę czasu na zorganizowanie tego wszystkiego administratorom serwisu. Widzisz, żeby ktoś z nas narzekał i płakał w temacie? Za wcześnie by cokolwiek oceniać, jestem w tym nowy i czytając posty bardziej doświadczonych użytkowników wiem, że serwis stawia na stabilność i jak najdłuższe działanie, zresztą z tego co wiem nie było takiego wielkiego hype'u i reklamy, a co za tym idzie nie ma tak dużo użytkowników, spokojnie wszystko w swoim czasie. Dzisiaj dostałem się do 4 grupy, liczyłem na jakieś 50 centów, dostałem marne 24, jednak wiem, że tak musiało być i zobaczę co będzie w poniedziałek. Pozdrawiam.

P.S
Tutaj w pewnym sensie pasuje określenie "małego kurczaka" z książki "Bogaty ojciec, biedny ojciec" Roberta Kiyosaki.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 21-03-2015 00:34

Dodano bramke płatności Payeer. Wg zapewnien admina stronka ma już chodzic dobrze.
Sprawdzałem i rzeczywiscie jest obecnie o niebo lepiej niz bylo to chocby 12 godzin wczesniej.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 21-03-2015 09:12

Teraz to masakra nie da się grać w coin flip :///
A wy na jakich grach zarabiacie i jak dużo ?


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 21-03-2015 10:13

(21-03-2015 09:12)HubabubaPl napisał(a):  Teraz to masakra nie da się grać w coin flip :///
A wy na jakich grach zarabiacie i jak dużo ?
O czymś takim jak zarabianie na grach jeszcze nie słyszałem. Prędzej czy później system Cię dopadnie i zostaniesz z okrągłym zerem, więc o jakim tu zarobku mowa? Bo to że uda się 2 razy, nie oznacza że uda się po raz 3-ci Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 21-03-2015 10:34

(21-03-2015 10:13)Meloman napisał(a):  
(21-03-2015 09:12)HubabubaPl napisał(a):  Teraz to masakra nie da się grać w coin flip :///
A wy na jakich grach zarabiacie i jak dużo ?
O czymś takim jak zarabianie na grach jeszcze nie słyszałem. Prędzej czy później system Cię dopadnie i zostaniesz z okrągłym zerem, więc o jakim tu zarobku mowa? Bo to że uda się 2 razy, nie oznacza że uda się po raz 3-ci Smile

Tylko że przez gry zarobiłem już 130k pkt i nic nie straciłem więc nie wiem o co ci chodzi gram po 25pkt więc nie będzie tak szybko 0 ... Może tobie się tylko nie udało na grach bo mi się udało i się cieszę i dalej próbuję. Tak zwane road to 10 group Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - seba274 - 21-03-2015 11:42

Po kilku dniach w końcu jestem w 1 grupie i dziś moje pierwsze płatne reklamy. Marne te reklamy, ale jako że postanowiłem nic nie wpłacać da się żyć Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 21-03-2015 11:55

(21-03-2015 10:34)HubabubaPl napisał(a):  
(21-03-2015 10:13)Meloman napisał(a):  
(21-03-2015 09:12)HubabubaPl napisał(a):  Teraz to masakra nie da się grać w coin flip :///
A wy na jakich grach zarabiacie i jak dużo ?
O czymś takim jak zarabianie na grach jeszcze nie słyszałem. Prędzej czy później system Cię dopadnie i zostaniesz z okrągłym zerem, więc o jakim tu zarobku mowa? Bo to że uda się 2 razy, nie oznacza że uda się po raz 3-ci Smile

Tylko że przez gry zarobiłem już 130k pkt i nic nie straciłem więc nie wiem o co ci chodzi gram po 25pkt więc nie będzie tak szybko 0 ... Może tobie się tylko nie udało na grach bo mi się udało i się cieszę i dalej próbuję. Tak zwane road to 10 group Tongue
Życzę dalszego powodzenia Smile
Nie zapomnij tylko nas tutaj poinformować o tym jak dobijesz do grupy 0, albo 10 Big Grin


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 21-03-2015 12:36

zara będzie 6 i nigdy 0 :PPP do poniedziałku 8 będzie bo jak się wie jak trzeba grać w kasynie to się wygrywa ziom Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 21-03-2015 14:14

jeśli dojdziesz na samych grach do 10 grupy to znaczy że jest jakiś bug i wszyscy ktorzy wpłacili kase LL czesciowo stracą, wiec ja bym sie tak nie chwalil bo jesli sami się nie skapną to ktoś z forum doniesie adminowi Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 21-03-2015 14:23

Ale o co ci chodzi przecież po to są te gry aby zdobyć lucrepoints :PPP
Po prostu jak się ma szczęście i nie daje all-in to da się coś ugrać HLTV CONFIRMED
PS. sami oni mówili że bez inwestycji da się zarobić więc w czym problem ? Po prostu ja powoli idę a wy jak już to szybko.