Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 20-03-2015 20:45

Nie wiecie może kiedy nowe naliczenie ? bo chcę zdobyć jeszcze kilka k na nową grupę.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - overlord25 - 20-03-2015 20:57

Mi dzisiaj zajeło klikanie reklam aktywacyjny dwie godzinySmile jak tak dalej pójdzie to program sam się wykończySmile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 20-03-2015 21:11

Ja póki co nie klikam reklam aktywacyjnych bo mam jeszcze 19 dni na to Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 20-03-2015 21:15

jesli tak to tracisz 0.1$ dziennie (a przez ostatnie 2 dni nawet i 0.2$)



SmileSmile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - ScamKiller - 20-03-2015 21:15

Wiem jak stronka chodzi, dlatego koleżeńska rada: Zapuściłem sobie ostrą muzę, przeglądam i porządkuję pocztę, a przy okazji... klik-klik w reklamkę i na lajcie przejechałem wsio bez zbędnego stresu.
Pewnie że było by miło jakby latała szybciej, mam nadzieję, że z czasem, jak dobiorą odpowiednie nie tylko serwery, ale też dostroją właściwe anty-DDoS'y, to będzie lepiej. Wink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 20-03-2015 21:23

Ale wam chodzi o te reklamy co dają po 0.0167 dolarów ? Czy te aktywacyjne bo ja obydwu robię bo strata czasu zapuszczam sobie program i nabija mi pkt na coin flip Tongue bardziej to przydatne nić te wasze reklamy Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 20-03-2015 22:03

naliczanie mega dzis ja liczyłem na 1% rocznie juz duzo nie brakuje
bekabeka/


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 20-03-2015 22:19

http://gyazo.com/8564b9b1389a92cb103fe9629508faa1
Pierwsza wypłata bez wpłacania Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Doge - 20-03-2015 22:20

Aż chyba sprawdzę ten program! Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - ScamKiller - 20-03-2015 23:53

@HubabubaPl: "Ja póki co nie klikam reklam aktywacyjnych bo mam jeszcze 19 dni na to" - klikam aktywacyjne nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że powiększają dodatkowo moje ogólne saldo LP, czyli mają wymiar w $.
Może ich wartość w $ nie powala, ale codziennie to jest x centów do Twojego rachunku. Wink
W takim ujęciu mają one wartość/znaczenie podobne do reklam w projektach typu PTC.
Mimo tego, że wbiłem do projektu z kwotą 7500 PM$, to nie gardzę też tą dodatkową formą zarobku. szczególnie, że robię to w trakcie typowych, codziennych czynności, np. podczas porządkowania poczty, czy słuchania muzy.
Rób jak uważasz - ja klikam codziennie.
---
@Doge: do projektu możesz wejść całkowicie za free, tak jak ja wbiłem jakiś czas temu do innego niż LL projektu, a dopiero po kilku miesiącach zaangażowałem się kapitałowo, kiedy doszedłem do wniosku, że już nadszedł najwyższy czas, a sam projekt się w tym czasie uwiarygodnił.
W tej sytuacji możesz zrobić podobnie.
Wcale nie musisz wpłacać kasy, żeby zacząć zarabiać, a nawet nie wpłacając ani centa, możesz zacząć systematycznie promować LL i spokojnie budować sobie ref-grupę, która w dłuższej perspektywie będzie dla Ciebie sporym finansowym wsparciem.
Ma sens...?
---
Kolejne naliczenie: http://prntscr.com/6jacxs