Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - musiek01 - 20-03-2015 11:16

Strona strasznie muli, nie da się nic klikać.. jakieś prace trwają?


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 20-03-2015 11:28

@musiek01
Prace trwają cały czas, ja każdego dnia zgłaszam bugi które zauważam do poprawki, ale lagi w największym stopniu spowodowane są atakami ddos i nie tylko.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Watoga - 20-03-2015 11:40

infokasa oferujesz jakiś refback?
Bo bym chyba skorzystal w najblizszym czasie.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 20-03-2015 12:32

Dzisiaj dodano zakładkę umożliwiającą transfer punktów między użytkownikami. Opłata wynosi 5% ,
jest ona w my account > labpoints transfer.
Super sprawa jesli ktoś nie może lub nie potrafi doładować konta z zewnatrz , podczas gdy paypala nie bedzie.
Tylko opłata jest troszkie duża wg mnie .


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kolorpurpury - 20-03-2015 13:06

(20-03-2015 12:32)rafi213 napisał(a):  Dzisiaj dodano zakładkę umożliwiającą transfer punktów między użytkownikami. Opłata wynosi 5% ,
jest ona w my account > labpoints transfer.
Super sprawa jesli ktoś nie może lub nie potrafi doładować konta z zewnatrz , podczas gdy paypala nie bedzie.
Tylko opłata jest troszkie duża wg mnie .

Jest udogodnienie to jest i opłata i jest kolejny tzw. DEBT Reduktor Smile Im więcej takich tym dłużej program wytrzyma! Big Grin

Swoją drogą LL ma równoległą konkurencję w postaci Profit Forest i musi się postarać teraz bo PF to też dość mocny potencjalnie projekt i wybrali tą strategię przyciągania ludzi naliczeniami. Zobaczymy na jak długo Smile

Ja osobiście korzystam z obu i będę porównywał Big Grin LL strasznie muli nie mogę nic wyklikać :/


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 20-03-2015 16:52

Ej bez inwestycji 100k lucre points to dużo czy mało ? (W 2 dni oczywiście bym miał więcej ale mój program padł :/)


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - jackthekiller - 20-03-2015 19:24

zamuła niesamowita..ileż można tłumaczyć się atakami ddos???

lekkie przegięcie a najgoersze jest to że już tak parę razy było i ani razu admin nie wydłużył czasu reklam na wyklikanie..po prostu przepadają sobie a gościu cieszy się z zabranej kaski..

i mniej tu dobrą opinię o rodakach..4


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 20-03-2015 19:33

6 h klikałam reklamy aktywacyjne i jesze z 6 mi zostało Angry


ale jest przynajmniej stabilnie (stabilnie zle Tongue)


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - musiek01 - 20-03-2015 19:48

@up
Jak mawia klasyk "Stabilnie, ale ch****o"

Też jeszcze mi kilka zostało, ale dlaczego nie wyłączą nawet strony, przedłużyć reklamy dopóki się z tym nie uporają? Oszczędziliby nerwów użytkownikom.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - ScamKiller - 20-03-2015 20:21

Ponieważ zaczęły krążyć po necie screeny z mojego depozytu, umieszczane bez pozwolenia przez jakichś "młotków", dlatego wrzucam dwie informacje:
1/ mój autentyczny depozyt (nick w LL - ScamKiller): http://prntscr.com/6ibrkq
Przy okazji:
2/ Pierwsza, testowa wypłata w ekspresowym tempie na moim PM: http://prntscr.com/6iu39w
---
Ponieważ uczestnictwo w programie można rozpocząć bez nakładów finansowych, zachęcam do rejestracji i testowania do "na żywo".
Ze swojej strony, choć moim macierzystym miejscem w necie jest inne forum, to postaram się regularnie brać udział w życiu wątku. Wink