Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 19-03-2015 22:36

puszczono zawyzone naliczenia i je cofneli, teraz widze ze punkty tez wrocily do normalnego poziomu


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 19-03-2015 22:38

Naprawdę nie ma nic śmieszniejszego niż "nie zarejestruje się z jego reffa, nie będzie na mnie zarabiał Polak jeden..."
Po czym taka osoba pisze podstawowe pytania na forum i prosi każdego o pomoc Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Snaggy - 19-03-2015 22:43

(19-03-2015 22:36)rafi213 napisał(a):  puszczono zawyzone naliczenia i je cofneli, teraz widze ze punkty tez wrocily do normalnego poziomu

Możemy się spodziewać ponownego naliczenia? Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Pitman - 19-03-2015 23:16

Stan moich punktów już się ustabilizował i dostałem naliczenie. Jestem w czwartej grupie.

Ogólnie dużo incydentów występuje, ale na plus jest to, że jest szybka reakcja na nie i widać zaangażowanie administracji żeby błędy były naprawione.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Hazriel - 19-03-2015 23:26

Ja wczoraj przelałem bitcoiny i ani śladu po nich na moim koncie. A od supportu dowiaduję się, że nie mogą odnaleźć mojej transakcji. Z ciekawości - czy istnieje jakakolwiek możliwość aby kopiując kod QR wystąpił błąd i BTC poszły do złego portfela? Czy oni od początku istnienia mają ten sam adres portfela? Bo dzisiaj kopiując kod QR pokazuje mi abym wysłał coiny na inny adres niż wczoraj, więc nawet nie mam żadnych dowodów na to, że cokolwiek im wpłaciłem...


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 19-03-2015 23:37

Hazriel, podaj mi swój adres Bitcoinowy, zaraz się zabawie w CSI Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Hazriel - 19-03-2015 23:40

(19-03-2015 23:37)Meloman napisał(a):  Hazriel, podaj mi swój adres Bitcoinowy, zaraz się zabawie w CSI Smile

Napisałem na priv. Dużo tego nie było, ale nie lubię jak mi coś ginie Tongue


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 19-03-2015 23:59

Wpłaty btc które nie zostały zaksięgowane automatycznie po zgloszeniu do supportu są uzupelniane, dziwne że nie znalezli twojej wpłaty, moim poleconym przydzielili recznie bez problemu


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 20-03-2015 10:57

Spoko już pomogłem Hazrielowi, teraz nie powinno być problemów z odnalezieniem jego wpłaty Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 20-03-2015 11:14

(19-03-2015 23:16)Pitman napisał(a):  Ogólnie dużo incydentów występuje, ale na plus jest to, że jest szybka reakcja na nie i widać zaangażowanie administracji żeby błędy były naprawione.

Zgadzam się słowo w słowo z tym co napisałeś, z każdym dniem wygląda to lepiej, jeśli jeszcze tylko "źli ludzie" przestaną atakować serwer będzie jeszcze lepiej.

(19-03-2015 23:26)Hazriel napisał(a):  Ja wczoraj przelałem bitcoiny i ani śladu po nich na moim koncie. A od supportu dowiaduję się, że nie mogą odnaleźć mojej transakcji. Z ciekawości - czy istnieje jakakolwiek możliwość aby kopiując kod QR wystąpił błąd i BTC poszły do złego portfela? Czy oni od początku istnienia mają ten sam adres portfela? Bo dzisiaj kopiując kod QR pokazuje mi abym wysłał coiny na inny adres niż wczoraj, więc nawet nie mam żadnych dowodów na to, że cokolwiek im wpłaciłem...

Może nie miałeś fee dla górników. W LL gdy zrobimy przelew BTC pojawia się informacja że pieniądze zostały wysłane i pod tym komunikatem pojawia się przycisk po naciśnięciu którego pieniądze wskakują na balance (miałem nawet tak ze były pomimo braku potwierdzeń), natomiast gdy nie naciśniemy tego przycisku administracja musiała dodawać mi BTC ręcznie.

Dziś zleciłem pierwsza testową wypłatę 50$ na BTC, po 20 min na portfelu:

[Obrazek: 2wnwzub.jpg]