Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 16-03-2015 09:15

ja czekam co bedzie dalej i chce wbic ostatecznie do 10 grupy.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 16-03-2015 09:58

Jest problem z wielokrotnie pobranymi punktami przy naliczeniach, ale na razie nie wysyłajcie w tej sprawie ticketów, programiści mają naprawić i punkty automatycznie wrócą.

Po pierwszych naliczeniach widać że będzie realizowana strategia długoterminowa, a premiowane będą osoby z większą ilością LP, pierwsze dywidendy zostaną wypłacone w przyszły poniedziałek.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 16-03-2015 13:24

na razie słabo to wyglada liczyłem na naliczanie min 3 krotni większe

ledwo przebija naliczanie z pv gdzie tam wszyscy czekają na swap
(grupa 3)
UndecidedUndecidedUndecided


zobaczymy co bedzie do konca tyg


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kolorpurpury - 16-03-2015 13:37

Moim zdaniem to dobrze, że nie szastają kasą. Digadz szastał, Paidverts po swapie szastał i mamy efekty Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - TeYroXOfficial - 16-03-2015 13:44

Zarejestrowany z refa Wink
Admin na forum napisał że być może będzie opcja zakupu reklam przez PayPala Wink


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Duxone00 - 16-03-2015 13:50

jak będzie taka opcja to spokojnie wchodzę w to, bo obecnie by wpłacić na okpay i później do lm
okpay trzeba zweryfikować tak samo z perfectmoney, a z btc nawet nie będę próbował bo nie chcę by mnie SexSexSex


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - czarny7777777 - 16-03-2015 13:52

swap w pv był po 8 miechach gdzie wszyscy i tak wyszli na + po tym swapie beda pewnie ludzie stratni choc jak ktos miał głowe na karku to nie az tak bardzo (czyli rok dobry naliczen w zamian za swap ja tak wole niz klikanie bez konca na darmo nawet recy niema w normalnej formie wiec nawet na cos ekstra liczyc nie mozna ) oczywiscie mowa tu o pv a nie mtv

wiec jak mam wybierać czy wejść teraz po swapie do pv znowu(i dajmy miec mega naliczania a za rok swap to wole to niz LucreLab gdzie naliczania małe i nikt nie da gwarancji ze swapu i taj nie bedzie) ---wiem ze to tylko czyste spekulacje (ale też beda spekulować użytkownicy którzy nie maja nieskończonej kasy i gdzie zainwestują w sprawdzone pv czy w ll z niskimi naliczeniami choc z gwarancja braku swapu od kogos kogo nawet nie znaja ?)


zobaczymy


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 16-03-2015 14:36

Nie narzekajcie to dopiero początek. Jest mało osób które już kupiły kampanie. Jak zacznie zagranica wchodzić myślę że bedzie o wiele lepiejSmile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 16-03-2015 15:06

Ale laguje stronka. Jak najlepiej Lucre Points zarabiać bo póki co to gram to z monetą i mam tylko 10k


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - cineq24 - 16-03-2015 15:13

Najpierw zamułka, a teraz przerwa techniczna