Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rincorn - 14-03-2015 14:16

Admin puszcza LucreCoiny Partiami co jakiś czas po 310 LabPointsów


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kam100 - 14-03-2015 14:16

Można zacząć zarabiać bez wpłacania.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rincorn - 14-03-2015 14:18

Tak można,Klikasz aktywacyjne i otrzymujesz za każdą 25 LabPointsów


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - seba274 - 14-03-2015 15:12

rincorn możesz w końcu odpisać na PW? Napisałem z 3 wiadomości i zero odzewu.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kolorpurpury - 14-03-2015 15:44

Panowie i Panie. Błagam. Nie zadawajcie pytań typu:

Czy da się zarabiać bez wpłacania?
Czy można wpłacić przez paypal?

I tym podobne pytania o podstawy.

Nie zrozumcie mnie źle. Nie każdy musi wiedzieć wszystko od razu. Każdy kiedyś zaczynał i nie wszyscy wszystko wiedzą i też po to jest forum. Ale na tym forum jest dużo osób z doświadczeniem, które oferują się na tak zwanych mentorów. Przed rejestracją wystarczy wybrać sobie taką osobę, skontaktować się i w zamian za rejestrację z refa chętnie pomogą nawet z każdą podstawową sprawą.

Sam polecam siebie, pomagam też od postaw a dla inwestujących przewiduję refbacki. Polecam również użytkownika Meloman - solidny i uczciwy mentor z którym mam dobry kontakt odkąd wprowadziłem go w Paidverts, sprawdza się czasem powiedzenie "uczeń przerósł mistrza Smile" szczególnie gdy ktoś nie wie jak wpłacić kasę to wymiana u niego PLN na BTC to czysta przyjemność. Wytłumaczy Wam bardzo dobrze jak się obejść z BTC - bardzo opłacalna metoda płatności Smile

Jest jeszcze kilka naprawdę doświadczonych osób. Każdy chętnie przyjmie nową osobę pod swoje skrzydła i wszystko wytłumaczy a na forum zrobi się miejsce dla bardziej zaawansowanych pytań, cenniejszych informacji i nie będą powtarzane te same kwestie na każdej niemal stronie a podejrzewam, że za jakiś czas będzie ich 500 i osobny dział.


Druga sprawa, postarajcie się chociaż przeczytać pierwszy post, kilka postów po nim i wtedy zadawajcie pytania jeśli nie było gdzieś już odpowiedzi Smile

Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków w LL i oby płacił jak najdłużej.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - darkmatthew - 15-03-2015 13:39

Kupił ktoś pakiet za 1$?Czy lepiej nie kupować?


LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Snaggy - 15-03-2015 13:46

Ja kupiłem 14 pakietów, zobaczymy co z tego będzie.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 15-03-2015 14:02

ile 1 lucre coin to hajsu bo mam kilka tysięcy lucre lab więc mogę kupić dużo.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 15-03-2015 14:35

HubabubaPl wchodzisz w zakladke Lucrecoin market i kupujesz . obecnie widze ze ktos sprzedaje po kursie 308 LP. Ja kupilem wczoraj po kursie 310 LP za 1 LC. 900 sztuk kupiłem Smile

Ps. Moja oferta dla nowych osob caly czas aktualna, w tygodniu planuje takze zrobic poradniki, mam bezposredni kontakt z adminem.
Wiec mysle ze tutaj sporo uda sie zarobic czego nam wszystkim życzę. Smile


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - HubabubaPl - 15-03-2015 14:41

Ale w $ a nie lucre points ;P