Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 29-03-2015 09:19

Dzień 13,14


Kwoty wpadały z automatu.. nie zrobiłem kompletnie nic z promowaniem tak więc można powiedzieć że wpadło za frajera beka

Co zrobiłem
  • Postawiłem stronę ( na razie na darmowym hostingu )
  • Jak zawsze wiatr w oczy NIGDY w plecy... problem z kodowaniem polskich znaków a miałem niższe na dzisiaj. ehh.. Sad

Plany które trzeba zrobić do końca miesiąca.
  • Dokończyć tą stronę, i czekać na niszę a potem promocja i $$$
  • Zrobić podsumowanie miesiąca... CEL NIEWYKONANY ! Sad

Zarobek
[Obrazek: 5a2ejr.png]

Cel na marzec
388/1000 zł

Jak dzisiaj uda się zarobić to może chociaż polowe celu zrobię bo to wstyd i żenada.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 30-03-2015 14:38

Podsumowanie miesiąca Marzec !

W tym miesiącu postanowiłem spróbować zarobku na subach.. na początku było fajnie,miło... Później się to zmieniło, to wszystko pokazało mi że bez odpowiedniej podstawki nie zarobisz nic wielkiego.. Z kwoty zarobionej w tym miesiącu nie jestem zadowolony, dlatego

Wstrzymuje pracę na leadmore i ogólnie na subach


Nie mam zamiaru rezygnować z pracy w internecie,wracam na FanPage.. tam z dużo mniejszym nakładem pracy można zarobić więcej i bardziej uczciwie, na tym chce się teraz skupić.
Dziennik będzie prowadzony dalej, tylko pewnie nie systemem dniowym - choć zobaczymy
Dodatkowo spróbuje coś zarobić na skracaniu (adf.ly)

Cel na Kwiecień
0/250 zł

Kwoty zarobione będę prawdopodobnie inwestował tak żeby zwracały się z naddatkiem, a całość zarobiona do lipca pójdzie na wyjazd na wakacje.Jerk

Trzymajcie kciuki !


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - sirgonzalo7 - 30-03-2015 14:40

Nie zrażaj się jak Ci nie wychodzi. Tylko i wyłącznie jak będziesz uparty osiągniesz cel. Trzymam kciuki.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 30-03-2015 14:52

Jest ciężko i nie powiem że nie.. grupy coraz gorzej reagują na sub sms-y, na pewno jeszcze wrócę do subów ale ten nowy miesiąc chce poświęcić na FP.
Mam swój cel na wakacje i chce go osiągnąć mimo wszystko, zobaczymy jak pójdzie z Fanpage.. będzie zle to wrócę na suby, lub nawet to połączę.
Dzięki za dobre słowo,zawsze to to potrafi pomóc ! Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Dan!el - 30-03-2015 15:00

(30-03-2015 14:52)ScroX napisał(a):  Jest ciężko i nie powiem że nie.. grupy coraz gorzej reagują na sub sms-y, na pewno jeszcze wrócę do subów ale ten nowy miesiąc chce poświęcić na FP.
Mam swój cel na wakacje i chce go osiągnąć mimo wszystko, zobaczymy jak pójdzie z Fanpage.. będzie zle to wrócę na suby, lub nawet to połączę.
Dzięki za dobre słowo,zawsze to to potrafi pomóc ! Smile

Spróbuj na Premium SMS. Ja dziś zaczynam, jak będą lepsze efekty niż na subskrypcjach to dam znać. Sub sms z jednej strony są gorsze od premium, ponieważ na sub musisz wpisać numer, a dużo ludzi boi się podawać numery telefonu gdziekolwiek, a jeśli ma wysłać sms na jakiś tam numer to wydaje mi się, że ta obawa o to, że numer może zostać gdzieś wykorzystany się zmniejsza, ale to tylko moja taka prywatna opinia. Huh


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 30-03-2015 15:04

To wszystko ma niestety swoje prawa.
Niby z numerem jest racja ale idzie to w dwie strony.. bo ludzie również niechętnie wysyłają gdziekolwiek jakieś sms-y.
Druga sprawa to taka że jednak potencjalny "klient" w sub sms-ach musi mieć tylko 6 zł na koncie a nie np 30 zł. Co jest mega róznicą.
Wszystko ma swoje plusy i minusy, jednak próbuj i informuj o wynikach ! Powodzonka ! Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - BobBudowniczy64 - 30-03-2015 15:11

W subach sms wraz z kodem pin do wpisania na stronie podamy jest też koszt za każdego otrzymanego smsa. To też odstrasza, i nawet jeśli ktoś poda numer telefonu to po zobaczeniu kosztów może juz nie przepisać pinu.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 30-03-2015 15:13

Hmm a mi się wydawało że koszta dopiero przychodzą sms-em po aktywowaniu subskrypcji Undecided


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore/Facebook - ScroX - 01-04-2015 20:12

Kwiecień

Dzień 1

Co zrobiłem
  • Stworzyłem nowy FP (ERO)
  • Wylicytowałem za grosze inny gimbusiarski FP ( nieaktywny )
  • Zrobiłem spis starych FP ( 3 sztuki - Łącznie 7000 Like) + Jeden wylicytowany + Nowy Ero

Plany na najbliższe 7 dni
  • Rozwój FP ero - 750/3000 like.
  • Próba odbudowy zasięgu na reszcie Fanpage.
  • Załatwić tanio lub stworzyć kilka kolejnych.

Zarobki
  • Leadmore - 6 zł
  • Facebook - 0 zł


Cel na Kwiecień
6/250 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore/Facebook - ScroX - 02-04-2015 20:41

Dzień 2

Co zrobiłem ?
  • Otrzymałem w sumie ciekawą niszę od jednego z użytkowników tego forum , któremu dziękuje za bezinteresowną pomoc Smile Może coś wypali !
  • W sumie doszukałem się wolnego fake konta ( dodałem parę grup )
  • Wystawiłem moje starsze FP na sprzedaż.

Plany na najbliższe (6) dni
  • Rozwój FP ero - 850/3000 like.
  • Jednak coś spróbuje zarobić na Leadmore. 3/30 leadów
  • Zarobek na FP 0/100

Zarobki
Leadmore - 10,50 zł
Facebook - 0 zł

Cel na Kwiecień
16,50/500