Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! (/Temat-Utoken-nowa-cyfrowa-waluta-podbija-swiat-109699)

Strony: 1 2


Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - pwisniewski26 - 01-03-2015 19:19

Utoken to cyfrowa waluta, która obecnie eksploduje w Azji.
Ta cyfrowa waluta istnieje już rok czasu. W pierszym roku zanotowała wzrost rzędu 600%, więcej niż jakakolwiek inna kryptowaluta.
W porównaniu do wszystkich innych ma rzeczywistę oparcie w aktywach takich jak złoto, srebro, nieruchomości - dzięki temu cena jest stabilna i konsekwentnie wzrasta na wartości.

Firma która za tym stoi to UFUN CLUB posiada główną siedzibę w Tajlandii oraz solidny zarząd oraz zespół wykonawczy. Jest wspierana przez największę biznesy w Azji. Łączy w sobie 2 trendy. Cyfrową walute oraz e-commerce. Obecnie można kupować towary i usługi dzięki tej walucie oraz coraz większa ilość biznesów w Azji akceptuje utokena jako formę płatności. Obecnie są otwierane biura w USA oraz UK - także mówimy tutaj o czymś co w przyszłości będzie miało zasięg globalny.

Prognozy pokazują że w następnych 90 dniach cena wzrośnie do $1, kiedy to nastąpi prawdopodobnie będzie miał miejsce tzw. "split" oznacza to, że jeżeli masz obecnie 10.000 utokenów to po splicie będziesz miał ich 100,000 więc jest to ogromna korzyść! . Mając 10,000 utokenów za 90 gdy cena osiągnie $1 wartość utokenów to: $10,000, gdy nastąpi split i cena ponowanie osiągnie $1 ich wartość to $100.000 więc jest to potężny model. Od powstania miały miejsce już 2 splity więc pomyśl ile już straciłeś ?! Ludzie którzy od początku zaangażowali się w utokena teraz są milionerami!

Aktualnie wykres ceny utokena z ostatniego miesiąca przedstawia się następująco :


[Obrazek: wykres.jpg]

Aktualna cena to 16 centów. Im cena rośnie wyżej tym mniej utokenów kupimy.
Jest to zamknięty system, nie ma tutaj ref linków! Utokeny kupuje się i sprzedaje na specjalnej platformie. Możliwość inwestowania to zakup 1 z 5 dostępnych pakietów. Minimalna kwota inwestycji to 465 euro.

Więcej informacji na priv.


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - Watoga - 02-03-2015 10:24

Niby cena aktualnie niska ale minimalna inwestycja wcale nie jest taka mała..


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - pwisniewski26 - 02-03-2015 15:09

Masz racje nie jest . Jednak nie zdajesz sobie sprawy ile można zyskać Wink

Zobacz sobie moją stronę na ten temat.

https://pw123.clickfunnels.com/pl

Video jest w języku angielskim, podłożyłem polskie napisy więc jeśli nie znasz angielskiego to włącz opcję napisów.


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - szarydg - 03-03-2015 13:40

w ciągu roku cena tego czegoś wzrosła z 2,5 do 16 centów, a ty twierdzisz że w ciągu najbliższych 90 dni wzrośnie do 1 dolara? niby czemu? nie widzi mi się inwestowanie ponad 400 euro w coś o czym nigdy nie słyszałem nie mając najmniejszej nawet gwarancji że tych pieniędzy nie stracę


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - PremAccHack - 03-03-2015 13:45

Co druga cyfrowa waluta podbija swiat Big Grin Po paru dniach w temacie cisza. Śmiechu warte te waluty, jeden wyjatek byl bitcoin nic pozatym.


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - domis - 03-03-2015 13:47

Ostatnio dużo słyszę o tym na grupie Grega D. Chyba muszę poczytać więcej o tym Smile


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - pwisniewski26 - 03-03-2015 15:12

Nie rozumiesz tego. Cena przez rok nie wzrosła od 2,5 do 16 centów.
Pisałem że od powstania miały miejsce 2 splity. Cena osiągnęła już ponad $1 i spadła znowu na 10 centów i rośnie ponownie do $1 dolara albo wyżej. Obecnie cena to 16,2 centa. Dlaczego w ciągu 90 dni osiągnie $1 ? Zobacz sobie na wykresie co było rok temu Smile

[Obrazek: 2015-03-0_wnxeaew.png]

Dokładnie Greg Davis oraz inny top liderzy, który zarabiają 6-7 cyfrowe kwoty z rynku USA się w to zaangażowali. Więc nie jest to jakaś tam "śmieszna waluta" która jutro zniknie.
Ja zbadałem temat i jestem pewny ten inwestycji Wink
Co wy zrobicie z tą informacją zależy od was.

Chcesz dowiedzieć się o tym więcej ? To proponuje obejrzeć video na mojej stronie. Jest opcja napisów PL

https://pw123.clickfunnels.com/pl

Pozdro!


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - szarydg - 03-03-2015 22:42

(03-03-2015 15:12)pwisniewski26 napisał(a):  Nie rozumiesz tego. Cena przez rok nie wzrosła od 2,5 do 16 centów.
Pisałem że od powstania miały miejsce 2 splity. Cena osiągnęła już ponad $1 i spadła znowu na 10 centów i rośnie ponownie do $1 dolara albo wyżej. Obecnie cena to 16,2 centa. Dlaczego w ciągu 90 dni osiągnie $1 ? Zobacz sobie na wykresie co było rok temu Smile

[Obrazek: 2015-03-0_wnxeaew.png]

Dokładnie Greg Davis oraz inny top liderzy, który zarabiają 6-7 cyfrowe kwoty z rynku USA się w to zaangażowali. Więc nie jest to jakaś tam "śmieszna waluta" która jutro zniknie.
Ja zbadałem temat i jestem pewny ten inwestycji Wink
Co wy zrobicie z tą informacją zależy od was.

Chcesz dowiedzieć się o tym więcej ? To proponuje obejrzeć video na mojej stronie. Jest opcja napisów PL

https://pw123.clickfunnels.com/pl

Pozdro!

no świetnie tylko tak się dziwnie składa że w pierwszym poście tych informacji nie mogę znaleźć


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - pwisniewski26 - 04-03-2015 16:15

Powiedziałbym raczej, że nie ma w tym nic dziwnegoSmile Nie znajdziesz o tym jeszcze informacji na rynku polskim. Ufun i utoken dopiero co otwierają się na kraje anglojęzyczne. Ja znam bardzo dobrze język angielski oraz jestem na tzw. zamkniętym mastermindzie i prywatnych grupach na fb u osób które zarabiają bardzo dużo pieniędzy. Dlatego wiem o tym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to napisz do mnie postram się pomoć . Rozumiem że jest to nowy temat dla ciebie i masz prawo go nie rozumieć.


Pozdrawiam!


RE: Utoken - nowa cyfrowa waluta podbija świat! - szarydg - 04-03-2015 20:54

bardzo dobrze znasz angielski a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem we własnym języku?