Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe galerie skąd brać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Darmowe galerie skąd brać? (/Temat-Darmowe-galerie-skad-brac-109646)



Darmowe galerie skąd brać? - BossSH - 01-03-2015 10:54

1. Otóż jak wyżej w temacie skąd brać darmowe galerie które można dalej wykorzystać bez problemu komercyjnie np. na swoich Fanpage? Istnieje masa Fanpage które dodają zdjęcia np. Fanpage erotyczne jakiś skąpo ubranych dziewczyn, nastolatek itp skąd brane są takie zdjęcia? W google grafika pewnie jest ich masa ale co z prawami autorskimi do takich zdjęć? Są jakieś darmowe galerie czy po prostu wszyscy ryzykują i biorą pierwsze lepsze z grafik? To samo dotyczy innych tematyk motoryzacji i innych, skąd to brać?

2. Może ktoś się orientuje czy można płacić za reklamę na FB z konta bankowego które ma inne dane niż to które mamy założone do promowania reklam?


RE: Darmowe galerie skąd brać? - asiorek - 01-03-2015 19:23

1. Ja np szukam po tumblr czzy cuś.. Wątpie, że ktoś kto prowadzi taki tumlbr ma prawa do zdj które znalazlem na miliona innych tumblrach Jerk2

2. Raczej tak, aczkolwiek nie jestem pewny Smile


RE: Darmowe galerie skąd brać? - adios123 - 01-03-2015 19:28

a jak to sie ma z fotka.pl? ja biore z tego


RE: Darmowe galerie skąd brać? - asiorek - 01-03-2015 19:35

z tego co słyszałem były akcje, że dziewczyny pozywały ludzi o wykorzystanie ich fotek bez zgody etc


RE: Darmowe galerie skąd brać? - adios123 - 01-03-2015 19:37

czyli po tumblrach bede szukal :\ ehh


RE: Darmowe galerie skąd brać? - Geesiek - 01-03-2015 21:18

xhamster.com/photos Big Grin


RE: Darmowe galerie skąd brać? - BossSH - 23-03-2015 15:37

(01-03-2015 21:18)Geesiek napisał(a):  xhamster.com/photos Big Grin

1. Takich stron pewnie jest więcej z galeriami ale czy można dalej te zdjęcia dodawać na FP wykorzystywać wie ktoś?

2. Dużo FP widzę dodaje zdjęcia z kwejka, demotywatorów itp pobierają i wrzucają zabieg legalny czy nie bardzo?