Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adludum - Nowa sieć CPA & PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adludum - Nowa sieć CPA & PPD (/Temat-Adludum-Nowa-siec-CPA-PPD-109613)



Adludum - Nowa sieć CPA & PPD - arti110 - 28-02-2015 19:44

Adludum - Nowy serwis CPA & PPD


Witam, zapraszam wszystkich do rejestracji w nowym serwisie CPA & PPD. Posiada bardzo dobrze konwertujące oferty dla większości państw. Oferty można dostosowywać pod siebie w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Można korzystać z gatewayów, link lockerów oraz w przeciwieństwie do innych sieci istnieje możliwość wgrywania własnych plików. Co wyróżnia ten serwis na tle innych? Przede wszystkim unikalność, szybka pomoc i fantastyczne mirrory (z wersją mobilną).
 
Zapraszam do rejestracji z refa: Tutaj
Rejestrując się z ref-a otrzymujesz moją pomoc.
Czysty: Tutaj
 

Świetny Dashboard

[Obrazek: ldFvO8H.jpg]
Doskonały podgląd statystyk

[Obrazek: 3MKYRSp.jpg]

Narzędzia:


1. File Locker (wgrywanie plików) 
2. Link Locker
3. Content Locker 
4. Wkrótce zostanie jeszcze dodany flash i music locker
5. Świetne oferty oraz możliwość dostosowywania ich do swoich preferencji
 
Wypłaty:

Próg: 50$
NET 30/15/7
Paypal i Wire ( Payza i Payoneer wktótce)

Wszystkiego nie opisałem, nie wrzuciłem zdjęć ponieważ jest tego zbyt wiele. W serwisie jestem od kilku dni i mogę powiedzieć że jestem zadowolony przede wszystkim z mirrorów, dobrych ofert i świetnego supportu. Statystyk na razie nie wrzucam bo dopiero od poniedziałku ruszam z kampanią. Pominąłem na pewno sporo rzeczy mimo to myślę że prezentacja wyszła nie najgorzej.[/size]
 
Zapraszam do dyskusji Smile



RE: Adludum - Nowa sieć CPA & PPD - yazir - 01-03-2015 13:01

Kosz, nie będę każdemu przypominał o tym jakie są zasady opisane w regulaminie forum...

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.