Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM który najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPM który najlepszy? (/Temat-CPM-ktory-najlepszy-109603)

Strony: 1 2


RE: CPM który najlepszy? - mcraft - 11-03-2015 10:51

Witam, powiedzcie mi jak zmienić kreacje w cpmaffiliation aktualnie miałem megabanner ale chce ustawić ten site under i nie mogę tego uczynić.

Z góry wielkie dzieki.


RE: CPM który najlepszy? - Shadow271 - 13-03-2015 21:29

a może adhexa?
http://zarabiam.com/Temat-AdHexa-com-110486


RE: CPM który najlepszy? - nurgiel - 14-05-2015 22:37

(01-03-2015 16:21)xsebax napisał(a):  Z serwisów oferujących reklamy rozliczane w modelu CPM polecam:

AdCat.pl - niski prog 40 PLN, expresowe wyplaty bo nawet zdarzalo sie, ze mialem realizowane w kilka godzin. Przyjemny support. Brak reklam inwazyjnych. Stawka za reklame w kluczowym miejscu na stronie 0,4 PLN. Mozna umieszczac tylko 1 kod reklamowy sieci.

HotCPM.pl - nowy projekt znanej marki Karcz. Swietny kontakt z suportem, dobre stawki. Minimum 50 PLN i czas realizacji wyplaty 7 dni, ale czeka sie najczesciej krocej. Mozna umiescic na jednej stronie dwa kody reklam. Dodatkowo reklamy Pop-up oraz Slider.

Cpmaffiliation.com - zachodnia sieć. Stawki w EURO. Wysokie minimum, bo aż 50 EUR a więc raczej dla stron generujących duży ruch. W sieci najlepiej z ruchem PL korzystać z kodów Site Under 1k/1.7850 €. Za baner 728x90 stawka: 0.3010 €. Ogolne stawki: http://pl.cpmaffiliation.com/top_cpm.php
Przejrzysty panel w języku PL. Po założeniu konta na start otrzymujesz 10 EUR.

Ode mnie to tyle. Nic bardziej wartościowego z cpm nie zauważyłem Wink

Adcat - nie próbowalem

hotcpm.pl - Pewnego magicznego dnia ruch spadł 3x w dół i tak pozostał. 3 tygodnie pisanie do supportu i żadnych działań. Pokazywałem im staty, że żadnego spadku nie było.

Cpmaffiliation.com - 8x zaniżony ruch. Gdy pokazałem im statystyki z GA, czy też innych sieci reklamowych usunęli mi konto. Ogólnie mogłem się tego spodziewać, bo zawyżonych stawkach i bzdetach typu, 10 euro na starcie.


RE: CPM który najlepszy? - jamroczik - 17-06-2015 17:35

Co na dzień dzisiejszy polecacie? Dla ruchu nie tylko z pl.


RE: CPM który najlepszy? - domod - 28-06-2017 14:05

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy: rtbnow.com


RE: CPM który najlepszy? - RTBnow.com - 07-09-2017 12:39

Dziękujemy za miłe słowa i zachęcamy do sprawdzenia naszych rozwiązań Smile

Emitujemy reklamy w systemie RTB oraz AdExchange jako zaślepki - dzięki temu oferujemy Wam 100% obłożenia.

Reklamy RTB cechują się jednak tym, że są dostosowane do profilu użytkownika, czyli są dla niego ciekawsze Smile

Oczywiście rozliczamy się w modelu CPM.

W razie większej ilości pytań, możecie się z nami skontaktować poprzez:
Skype - contact_45953
GG - 61976162
Facebook - fb.me/rtbnow
Twitter - @RTBnow_com


RE: CPM który najlepszy? - Micosh - 12-09-2017 18:30

Dzień dzisiejszy... facepalm
06-17-2015 vs 06-28-2017
Brawo beka