Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM który najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPM który najlepszy? (/Temat-CPM-ktory-najlepszy-109603)

Strony: 1 2


CPM który najlepszy? - Aysein1 - 28-02-2015 17:55

Witam, mam pytanie którego CPMa możecie polecić? PopAds nie wyświetla mi reklamy, nie wiem dlaczego.. Wszystkie inne działają a ta nie. CPM24.pl jak narazie nalicza wszystko, ale od 100zł możliwość wypłacenia to lekka przesada a widziałem też złe opinie że nawet nie wypłacają tego. HOTcpm reklamy wyświetla ale źle im coś działa o.O Skoro za 20 użytkowników mi nalicza 3.


RE: CPM który najlepszy? - Leaders - 28-02-2015 18:09

Mógłbyś podać informację przy którym formacie reklamowym źle Ci nalicza?


RE: CPM który najlepszy? - Aysein1 - 28-02-2015 18:26

Praktycznie chyba przy każdym.


RE: CPM który najlepszy? - bartheez - 28-02-2015 19:20

HotCPM ma to do siebie, że zlicza tylko wejścia z polski, pewnie dlatego zlicza ci mniej wejść niż masz.

Osobiście polecam sprawdzić pubCPM Refflink


RE: CPM który najlepszy? - domin_dz - 28-02-2015 21:47

Popads to wyskakujące okna (tab-undery, site-undery) a nie banery. Pieniążki dostaniesz dopiero jak ktoś kliknie w jakiś element na stronie i wyskoczy mu okno.


RE: CPM który najlepszy? - Aysein1 - 28-02-2015 23:02

No bartheez można powiedzieć że dużo mniej, bo na stronie mam 20 gości a zalicza mi 3 o.O
domin no właśnie zauważyłem, to też lipa.

Znacie jakiś CPM który nalicza $ za banner? Mogą być zagraniczne, chodzi mi o to tylko żeby były godne zaufania. bo do cpm24 go mam mało.. od 100zł można dopiero wypłacić a na dodatek mają złe opinie, no ale zobaczymy jak to będzie..


RE: CPM który najlepszy? - Shadow271 - 28-02-2015 23:06

Moze adcat?


RE: CPM który najlepszy? - bartheez - 28-02-2015 23:32

Sprawdź ten co ci poleciłem, minium do wypłaty to 10$, stawka to 0.17$ za 1000 wejść, czyli ponad 60gr.
A co najlepsze wypłaty są do 12h po zleceniu na paypal.
refflink


RE: CPM który najlepszy? - Aysein1 - 28-02-2015 23:32

Hmm czekaj na akceptację strony, dam znać jak to z tym będzie.


RE: CPM który najlepszy? - xsebax - 01-03-2015 16:21

Z serwisów oferujących reklamy rozliczane w modelu CPM polecam:

AdCat.pl - niski prog 40 PLN, expresowe wyplaty bo nawet zdarzalo sie, ze mialem realizowane w kilka godzin. Przyjemny support. Brak reklam inwazyjnych. Stawka za reklame w kluczowym miejscu na stronie 0,4 PLN. Mozna umieszczac tylko 1 kod reklamowy sieci.

HotCPM.pl - nowy projekt znanej marki Karcz. Swietny kontakt z suportem, dobre stawki. Minimum 50 PLN i czas realizacji wyplaty 7 dni, ale czeka sie najczesciej krocej. Mozna umiescic na jednej stronie dwa kody reklam. Dodatkowo reklamy Pop-up oraz Slider.

Cpmaffiliation.com - zachodnia sieć. Stawki w EURO. Wysokie minimum, bo aż 50 EUR a więc raczej dla stron generujących duży ruch. W sieci najlepiej z ruchem PL korzystać z kodów Site Under 1k/1.7850 €. Za baner 728x90 stawka: 0.3010 €. Ogolne stawki: http://pl.cpmaffiliation.com/top_cpm.php
Przejrzysty panel w języku PL. Po założeniu konta na start otrzymujesz 10 EUR.

Ode mnie to tyle. Nic bardziej wartościowego z cpm nie zauważyłem Wink