Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ekspresowy kantor Bitcoin [BTC], Kryptowalut, konto bankowe u Melomana! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ekspresowy kantor Bitcoin [BTC], Kryptowalut, konto bankowe u Melomana! (/Temat-Ekspresowy-kantor-Bitcoin-BTC-Kryptowalut-konto-bankowe-u-Melomana-109579)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


Ekspresowy kantor Bitcoin [BTC], Kryptowalut, konto bankowe u Melomana! - Meloman - 28-02-2015 13:47

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Kantor Bitcoin i innych kryptowalut! ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
KANTOR CHWILOWO ZAWIESZONY!
Wiem że niektórzy potrzebują kupić/sprzedać: Bitcoiny [BTC] i inne Kryptowaluty, dlatego właśnie postanowiłem założyć ten kantor. Poniższa lista dokładnie wskaże Ci, jakie są u mnie możliwości wymiany. Dokonując ze mną transakcji nie czynisz tego z anonimową osobą, tylko z zarejestrowaną firmą.
Gwarantuję, że każda wymiana odbędzie się w miłej jak i profesjonalnej atmosferze Smile

Lista dostępnych opcji wymiany:
Bitcoiny [BTC] -->> PLN na konto bankowe
PLN na konto bankowe -->> Bitcoiny [BTC]
Litecoiny [LTC] -->> PLN
PLN -->> Litecoiny [LTC]
Wszystkie inne kryptowaluty z taką samą drogą jak powyższe.


Płatności:
- Pekao SA [wymianę załatwimy natychmiastowo, bo mam ten bank]
- mBank [wymianę załatwimy natychmiastowo, bo mam ten bank]
- Alior bank [transakcja natychmiastowa]
- PKO BP [transakcja natychmiastowa]
- Inteligo [transakcja natychmiastowa]
- BZWBK [transakcja natychmiastowa]
- T-mobile Usługi bankowe [transakcja natychmiastowa]
- Millenium bank [transakcja natychmiastowa]
- ING Bank Śląski [transakcja natychmiastowa]
- Nest Bank [transakcja natychmiastowa]
- Bank Pocztowy [transakcja natychmiastowa]
- BPH Bank [transakcja natychmiastowa]
- Wszystkie inne banki zgodnie z sesją ELIXIR.
- Przelew przez pocztę
- BTC / LTC

Opłata:
Poniżej 100zł - 9%
Powyżej 100zł - 7% [możliwość negocjacji]
Powyżej 1000zł - 5% [tutaj również możliwość negocjacji]

Lecz minimum prowizji dla mnie to 5zł.

Kontakt:
- GG: 42749646
- Telefon: 516 001 855 [śmiało można dzwonić/pisać Smile]
- E-mail: [email protected]
- PW na forum, lub post w temacie

#Drobne zasady#
- Stali klienci mają zniżki z każdą kolejną transakcją, zależnie od wymienianych sum Smile

- Przypominam, że podczas transakcji, pokrywasz opłatę występującą na procesorach.
- Spełniając wymogi ustaw/dyrektyw o AML & KYC w przypadku podejrzanej transakcji, wymiana zostanie wstrzymana.
- Spełniając wymogi ustaw/dyrektyw o AML & KYC wymian bez weryfikacji mogę dokonać do maks. 60 000 PLN.


Zapraszam!


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Miko93PL - 28-02-2015 17:06

Zakupiłem dzisiaj BTC od Melomana transakcja przebiegła szybko bo w ciągu 15 minut, bardzo miły kontakt , możliwość negocjacji. Polecam wszystkim współpracę z tym użytkownikiem jeśli chcesz zakupić BTC po dużo lepszych cenach niż w kantorze. Smile


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Meloman - 28-02-2015 23:15

(28-02-2015 17:06)Miko93PL napisał(a):  Zakupiłem dzisiaj BTC od Melomana transakcja przebiegła szybko bo w ciągu 15 minut, bardzo miły kontakt , możliwość negocjacji. Polecam wszystkim współpracę z tym użytkownikiem jeśli chcesz zakupić BTC po dużo lepszych cenach niż w kantorze. Smile
Polecam się na przyszłość Smile


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Fretax - 02-03-2015 21:17

Wymieniłem dzisiaj BTC na bank, wszystko git, niska prowizja. Polecam.


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Papass - 12-03-2015 17:35

U Melomana wymieniłem bitcoiny na dość dużą kwotę, mimo kiepskiego obeznania w tej walucie.

Bardzo dobry kontakt, wytłumaczone po kolei jak przebiega taka wymiana, niska prowizja. Zdecydowanie mogę polecić tego użytkownika, podchodzi do tematu uczciwie i profesjonalnie Smile


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Meloman - 16-03-2015 20:47

(16-03-2015 18:43)dajmoss napisał(a):  Sprzedam 4,5 btc
W takim razie przejdź do kontaktu ze mną na PW lub GG: 42749646 Tongue


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Izythor - 16-03-2015 21:50

Polecam użytkownika, dobry kontakt i szybka transakcja Rolleyes


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - vectorass - 17-03-2015 22:13

Przyjmujesz PayPal?


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - Meloman - 17-03-2015 22:20

Niestety nie, ze względu na to, że osoba po transakcji mogłaby zrobić chargeback Smile


RE: Skup oraz sprzedaż BTC u Melomana - banipunz - 17-03-2015 22:36

Rozumiem, ze paypal--->btc odpada
A btc--->Paypal? Smile