Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siatkarskie Typy Bukmacherskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Siatkarskie Typy Bukmacherskie (/Temat-Siatkarskie-Typy-Bukmacherskie-109485)

Strony: 1 2 3 4 5


Siatkarskie Typy Bukmacherskie - eXtaza - 27-02-2015 16:19

Witamy.


O nas:
Jesteśmy nowi wśród grup, prowadzących podobną działalność. Założyliśmy FanPage, z racji tego iż mieliśmy duże zainteresowanie projektem, w pewnej grupie z typami bukmacherskimi. Siatkówka to dziedzina, na której najlepiej się znamy, i z której chcemy się z Wami dzielić typami.


Darmowe typy i analizy:
Lajki, komentarze jak i udostępnienia, są jedyną zapłatą jakiej oczekujemy, bowiem mobilizuje Nas to do dalszej pracy, i dzielenia się Naszymi typami!
Jeśli masz pytania, odpowiemy na nie na PW.
Pozdrawia załoga STB.

Link do Fb: https://www.facebook.com/pages/Siatkarskie-Typy-Bukmacherskie/1404370326540593

Typy na 27.02.2015:

Godzina: 18:30

#Główny
Liga: PlusLiga / Playoffy
Wydarzenie: AZS Częstochowa vs Effector Kielce
Typ: Effector Kielce +1.5 seta >> ** Szansa na wejście typu 55% **
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Długo szukałem, szperałem by znaleźć coś odpowiedniego na to spotkanie i w miarę po korzystnym kursie. Postanowiłem zagrać ten typ z racji tego iż ten mecz wcale nie jest o pietruszkę i obydwie ekipy mają o co walczyć, ponadto bukmacherzy strasznie lekceważą zespół Effectora, wystawiając na nich tak wysoki kurs. Po zmianach w regulaminie PlusLigi, zespół z 12 miejsca może zająć ostatecznie miejsce 5 w lidze, co premiowane jest grą w europejskich pucharach, więc walka nie będzie się toczyć o medale, ale jednak o zaszczyt reprezentowania polskiej ligi na europejskich parkietach, ale zostawmy na razie tę daleką przyszłość, skupmy się teraz na tym spotkaniu. Zespół gospodarzy, stawiany jest w roli faworyta pomimo porażek odnoszonych w ostatnim czasie, przeanalizowałem trochę statystyk jaki i poczytałem co nieco w czeluściach Internetu, i doszedłem do wniosku że Częstochowianie, kompletnie nie potrafią grać na własnym boisku, znacznie lepiej gra się im na wyjeździe, gdzie nie czują presji wywołanej przez własną publiczność. Bowiem w ostatnich 13 kolejkach, zdobyli oni ogółem siedem punktów, z czego dwa na swoim parkiecie i przed własną publicznością, a pięć na wyjeździe gdzie nie odczuwali żadnej presji. Powinno być i tak tym razem, gdyż nie dość że będą występować na hali, która nie przynosi im zbytnich korzyści punktowych, to dochodzi dodatkowo fakt że każde potknięcie oddala ich od rywalizacji o miejsce piąte. Z tego co również wyczytałem, AZS wyjdzie w podstawowym składzie, o tyle dobre że zespół Bąkiewicza, nie jest nękany żadnymi poważnymi urazami. Wręcz przeciwnie w zespole Effectora, potwierdzoną informacją jest to że w autobusie do Częstochowy, nie było przyjmującego Humberto Machacona, który ma problemy z barkiem wykluczające go na spotkanie z Częstochową. Najprawdopodobniej zastąpi go, Bartosz Krzysiek który również boryka się z urazem pleców. Ostatnie dwa spotkania gości, mogą napawać lekkim optymizmem i mam nadzieję że dołożą wszelkich starań, by po raz kolejny pokonać AZS przed ich własną publicznością. Pomimo braków kadrowych Kielczan, wierzę w to że powalczą z Częstochową, by przedłużyć swoje szanse na grę o miejsce wyższe.

Dodatkowe:

DODATKOWE TYP: Kielce +7,5 pkt >>> 1.75 >>> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 45% **
DODATKOWY TYP: Pierwszy set wygra Kielce >>> 2.37 >>> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 50% **


Dorzucam typy bez głębszej analizy:
Francja – Liga Pro A – Godzina: 20:30 – Wydarzenie: Tourcoing vs Nantes
Typ: Nantes +1.5 seta >> 1.40 >> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 65% **
Typ: Nantes wygra >> 1.83 >> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 50% **
Francja – Liga Pro B – Godzina: 19:30 – Wydarzenie: Nancy vs Martigues
Typ: Poniżej 172.5 pkt’a >> 2.00 >> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 50% **
Typ: Nancy - 2.5 seta >> 2.20 >> Bet365 >> ** Szansa na wejście typu 30%


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - Damkofr - 27-02-2015 16:34

Dobrze ze chociaż realnie oceniacie szansę na wejście. Bo jak niekiedy patrzę i piszą 90% a wchodzi co drugi to śmiać mi się chce.


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - RubiNek - 27-02-2015 17:48

W jakim buku gracie?


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - kwenk21 - 27-02-2015 17:52

Interesująco wygląda. Powodzenia.


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - Damkofr - 27-02-2015 18:03

(27-02-2015 16:34)Damkofr napisał(a):  Dobrze ze chociaż realnie oceniacie szansę na wejście. Bo jak niekiedy patrzę i piszą 90% a wchodzi co drugi to śmiać mi się chce.

Bet365 i nie zamienię na żaden inny.


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - full2000 - 27-02-2015 18:15

Ciekawie się zapowiada ten temat. Będę obserwował. Fajnie jak byś wyliczał Yield z waszych typów bo to cenna informacja. Powodzenia!


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - eXtaza - 27-02-2015 18:28

(27-02-2015 16:34)Damkofr napisał(a):  Dobrze ze chociaż realnie oceniacie szansę na wejście. Bo jak niekiedy patrzę i piszą 90% a wchodzi co drugi to śmiać mi się chce.

Tak masz rację, pełno teraz jest "pewniaków 100%" a pokazuję tylko jak wejdzie raz na tydzień Wink Więc co z tego że raz + 10 jednostek jak bilans tygodnia duży -.
Trzeba oceniać szanse i wg tego ustalać stawkę Wink

(27-02-2015 17:48)RubiNek napisał(a):  W jakim buku gracie?

Bet365 polecam. Największa oferta wśród bukmacherów internetowych.

(27-02-2015 18:15)full2000 napisał(a):  Ciekawie się zapowiada ten temat. Będę obserwował. Fajnie jak byś wyliczał Yield z waszych typów bo to cenna informacja. Powodzenia!


Tak, będę podliczał typy Wink
Będziemy starać się dawać typy jak najczęściej, lecz nic na siłę bo wiadomo...


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - kwenk21 - 27-02-2015 20:19

Typ na Kielce rewelacja. Podziękował.


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - Kamera - 27-02-2015 20:21

Koniec! 0:3.
Typy 3/3
Brawo!


RE: Siatkarskie Typy Bukmacherskie - kwenk21 - 27-02-2015 20:26

Szykuje się 4/4 w drugim meczu.