Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? (/Temat-Usuniety-blog-czy-da-sie-z-tym-cos-zrobic-109461)

Strony: 1 2


Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Eliteman - 27-02-2015 10:30

Wczoraj założyłem bloga na blogerze, szablon znalazłem darmowy, typowo pod filmy i zacząłem działać, wrzuciłem 8 postów, wyglądało to nieźle imo. Do jednego posta dokleiłem link z leadmore pod obrazkiem i zacząłem ten post promować, spamem, głównie na fejsie, wyświetlenia pięknie szły, wstaję rano a tu bloga nie ma :o został usunięty, oznaczony jako spam, gdyż narusza zasady. Cały dzień pracy w pi... Co robić żeby ponownie uniknąć takiej sytuacji? Kiedy blog staje się spamem? I czy jest opcja przywrócenia tego? Niby wysłałem formularz o przywrócenie ale wątpię by coś z tego było Sad


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Max998 - 27-02-2015 10:56

Raczej nic z tego nie będzie i bloga nie przywrócą, miałem to samo. Niemal 200k odwiedzin, pobrania wpadały a tu z dnia na dzień pyk i po blogu ze względu na spam a co ciekawe nigdzie nim nie spamowałem..
Ostatnio założyłem 2 bloga i na 2 dzień miałem informację, że zagrożenie spamem ale na szczęście nadal się trzyma. Tak to jest jeśli zakłada się bloga/stronę u kogoś a nie swoją. Smile


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Eliteman - 27-02-2015 11:13

Czyli najlepiej założyć na własnej domenie i hostingu i można spać spokojnie, że nikt nie usunie? Smile

spróbowałem ponowić akcję, jak ten jeden post wytrzyma ten dzień to będzie dobrze Big Grin ale promowanie bloga jako spam chyba zawsze się musi kończyć usunięciem... no cóż, myślałem, że to będzie stabilniejsze. Dzięki za odpowiedź Smile


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Max998 - 27-02-2015 11:41

Ja myślałem tak samo, że blogger jest stabilny i był przez chyba rok.
Tak, własna www to najstabilniejsze co może być. Smile

Widzisz sam mówię, że www jest stabilne a po raz kolejny założyłem bloga. Smile
Chociaż coraz częściej się zastanawiam nad stroną.


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Eliteman - 27-02-2015 12:27

Ku mojemu zdziwieniu blog został przywrócony po wysłaniu formularza i długo to nie trwało :o pytanie kiedy usuną znowu...

Przeniesienie na własny hosting będzie konieczne tylko nie wiem czy to ogarnę, na blogspocie to jest wszystko takie łatwe Jerk


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - paoz - 27-02-2015 19:41

(27-02-2015 12:27)Eliteman napisał(a):  Ku mojemu zdziwieniu blog został przywrócony po wysłaniu formularza i długo to nie trwało :o pytanie kiedy usuną znowu...

Przeniesienie na własny hosting będzie konieczne tylko nie wiem czy to ogarnę, na blogspocie to jest wszystko takie łatwe Jerk

no dokladnie. Ja potrafie robic proste strony internetowe ale zeby strona byla ladna musialbym sie sporo doszkolic. Znam podstawy html i css ale przydalaby sie jeszcze java, jestem tez w stanie przerobic kazdy szablon z poziomu kodu.. Pozostaje tez sprawa z cms, na wlasnym hostingu nie bedziemy miec cms, choc nie wiem jak jest z wordpressem w wersji premium. Mozliwe ze ma on wbudowany cms ale to TYLKO moje przypuszczenia.


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - Mercz - 27-02-2015 23:25

Według mnie, to już tu nic nie zardzisz niestety kolego.


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - PanCaro - 28-02-2015 13:07

(27-02-2015 19:41)paoz napisał(a):  Pozostaje tez sprawa z cms, na wlasnym hostingu nie bedziemy miec cms, choc nie wiem jak jest z wordpressem w wersji premium. Mozliwe ze ma on wbudowany cms ale to TYLKO moje przypuszczenia.


facepalm


na jakim hostingu? praktycznie każdy hosting ma pełny panel z CMSami. a pobranie WP i wrzucenie go do FTP i utworzenie bazy danych to raptem 2 min roboty.


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - esterprzester - 03-03-2015 16:57

Jeżeli tak bardzo spamowałeś, to żebyś na swojej domenie nie dostał filtra ;]


RE: Usunięty blog, czy da się z tym coś zrobić? - TeYroXOfficial - 03-03-2015 17:03

@[esterprzester]
lepiej ban na domene niż usunięcie bloga, dodajesz alias i masz gdzieś blokade Wink

Co do bloga to najlepiej na własnym serverze mieć.