Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc, co do wyboru metody płatności. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Pomoc, co do wyboru metody płatności. (/Temat-Pomoc-co-do-wyboru-metody-platnosci-109424)



Pomoc, co do wyboru metody płatności. - SweetMadziulek94 - 26-02-2015 17:28

Witam serdecznie
Jest to mój pierwszy post, Dopiero zaczynam się w to bawić. Mam pewną zagwostkę.
Czy wgl istnieje taki portal na który każda osoba może wysłać pieniążki poprzez przelew ze swojego konta bankowego. A ja mogłabym je wypłacić po jakimś czasie. chodzi mi o to by nie pozwiązywać, żadnego z moich istniejących kont bankowych. Kwestia bezpieczeństwa w sieci itd.

z góry dziękuje za inf.


RE: Pomoc, co do wyboru metody płatności. - marcel_kk - 26-02-2015 17:49

Na tą chwile najbardziej popularnym a zarazem najbardziej restrykcyjnym jest PayPal.
Niestety jak każda instytucja finansowa żąda przeróżnych weryfikacji od użytkownika.
Aby w pełni korzystać z konta będziesz musiała dodać konto bankowe ( ewentualnie możesz
spróbować z kartą Preipad)


RE: Pomoc, co do wyboru metody płatności. - SweetMadziulek94 - 26-02-2015 17:57

Dziękuję za info i wgl ;>

Ale to rodzi kolejne pytanie.
Czy jest jakieś konto bankowe, które da się założyć przez neta od zaraz. Unikajac weryfikacji pisemnej, czy tam wygenerowania karty debetowej. Po prostu, proste internetowe konto gotowe do działania po rejestracji?


RE: Pomoc, co do wyboru metody płatności. - marcel_kk - 26-02-2015 18:27

Nie żartuj sobie, banki to instytucje finansowe podlegające KNF,
nie ma tu miejsca na jakąś fikcje i konto na fake dane.