Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co robie źle? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co robie źle? (/Temat-Co-robie-zle-109303)



Co robie źle? - LordBeaK - 24-02-2015 22:31

Witam. Zabawe z OB zaczalem dawno. Ze skutkami... różnymi. Na początku to było obstawianie "na oko". Predzej czy pozniej przegrywalem. Teraz uzywam wskaznikow i dalej jest to samo. Potrafie zrobic z 50€ 300€ w jeden dzien zeby nastepnego dnia przegrac. Uzywalem wszystkich strategii z binary24.pl i zadna nie jest skuteczna. Mam pytanie. Na co mam patrzec przy strategii RSI PREMIUM zeby skutecznosc wynosila 80%. Albo powiedzcie jakich strategi jak uzywac zeby to dzialalo. Nie grac na danych makro to wiem. Ale co jeszcze. Chce wychodzic codziennie na +. Nawet jezeli to bedzie nawet 10€. Dziekuje.
[Obrazek: Screenshot_2015_02_24_09_39_57.jpg]


RE: Co robie źle? - Ratchet - 25-02-2015 00:19

Nie jestem specem od opcji binarnych, ale wydaje mi się, że skoro w jeden dzień potrafisz zrobić z 50€ 300€, a następnego dnia wszystko przegrać, to masz problem z zarządzaniem swoim kapitałem. Z tego co się orientuję to na jedną opcję powinno się stawiać od 5% do maksymalnie 10% swojego budżetu przeznaczonego na inwestycje, bo obstawiając więcej można "popłynąć" gdy się trafi klika "pudeł" z rzędu. Tak samo jest w bukmacherce, pokerze itp.


RE: Co robie źle? - Comparic - 25-02-2015 07:43

Tak jak kolega powyżej - zarządzanie kapitałem i trzymanie się zasad strategii.

Przede wszystkim na jedną opcję mały procent całego depozytu (według mnie max 5%) - wiąże się to z koniecznością posiadania większej ilości środków na koncie, jest jednak zdecydowanie bezpieczniejsze.

Żelazne trzymanie się zasad strategii - nie odbieganie od nich, nie kierowanie się własnymi emocjami. Jeżeli strategia zakłada, że 10 czynników musi być spełnionych do wejścia, a spełnionych jest 9, to nie wchodzimy


RE: Co robie źle? - LordBeaK - 25-02-2015 07:54

Mam teraz na koncie 74£. Minimalne wejście to 24£. Więc automatycznie muszę wejść za 33%. Druga sprawa jest taka że w mojej strategii wystarczą dwa czynniki a nieraz jest tak że są one spełnione i nic. Oczywiście z innymi jest podobnie.


RE: Co robie źle? - BinaryExpert - 25-02-2015 12:09

Jeżeli masz już jakieś doświadczenie z opcjami to polecam strategię Getsuga Tensho. Testuj ją na koncie demo póki nie będzie Ci przynosiła stałych zysków. Przeczytaj jeszcze przed tym zasady inwestowania w opcje i sprawdź czy wszystkich przestrzegasz


RE: Co robie źle? - LordBeaK - 25-02-2015 19:14

Ta strategia chyba mi się źle wyświetla. Dodałem do folderów wszystkie pliki ale brakuje jednego wskaźnika i zaden nie zmienia koloru.


Co robie źle? - Artinesse - 01-03-2018 17:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.