Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? (/Temat-jak-wyplacic-pieniadze-z-hotcash-109248)



jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - adammm232 - 23-02-2015 23:06

Witam.Chcialbym zapytac jak wyplacic pieniadze z hotcash.Bo niby klika sie zlec wyplate a jeszcze podobno trzeba przeslac jakis rachunek na meila.Nie bardzo wiem o co chodzi.Jezeli ktos jest doswiadczony to prosze o objasnienie.
I jeszcze jak szybko dochodzi kasa na paypala Wink


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - Liromir - 23-02-2015 23:16

żadnych rachunków nie trzeba, zlecasz i czekasz gonzo


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - DeoRIP - 23-02-2015 23:17

Serio? ...
Tak przy okazji jak pamiętam wypłaty w ciągu 7 dni.
Nie musisz.tez wysyłas rachunku bo hotcash nie wymaga.
Jak coś jeszcze tam mam wytłumaczyć to pisz. Bo wypłatę chyba będziesz umiał wygenerować.


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - wisniowy13 - 23-02-2015 23:29

A ja mam pytanie co do Hotcasha.
Skoro można u nich wypłacać na paypala. To czyli można sobie zrobić konto na zmyślone dane? A potem wypłacić na Paypala o tych samych danych? Potem sobie coś kupić, zapłacić paypalem. I tak anonimowo zarobić przez internet?


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - adammm232 - 23-02-2015 23:39

Czyli poprostu klikam wyplac i czekam??
Bo gdzies czytalem ze trzeba in cos na meila wyslac?


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - Leaders - 24-02-2015 16:16

Nie trzeba nam nic wysyłać - gdyby było trzeba, byłaby taka informacja w miejscu, gdzie tą wypłatę się zleca Smile A nie gdzieś ukrywali te informacje w czeluściach sieci dla nielicznych.

wisniowy1, nie zalecamy robić konta na PayPalu na zmyślone dane Smile Bo przy weryfikacji konta polegniesz i stracisz swoje pieniądze.


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - wisniowy13 - 25-02-2015 00:26

Okej dzięki za odpowiedz.
Natomiast pytanie do użytkowników. Dobrał się komuś urząd skarbowy do tyłka, za nieodprowadzenie podatku z wypłat na PayPala?


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - leadmaster - 25-02-2015 13:25

Dostał ktoś może dzisiaj wypłatę?


RE: jak wyplacic pieniadze z hotcash?? - Leaders - 25-02-2015 15:25

W nocy wyszło kilka wypłat Smile Nie ma już żadnych oczekującym z dzisiejszym terminem więc po południu puścimy kilka przed czasem.