Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy (/Temat-Apka-Fb-Sprzed-1-Maja-pytanie-do-posiadaczy-109241)



Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - prololex - 23-02-2015 21:43

Witam.
Mam zamiar sprawić sobie apkę sprzed 1 maja, bo posiadam spore zaplecze Fanpage ( Setki tysięcy ) i chciałbym zapytać czy warto takową teraz kupić?
1. Aplikacja z gotowym skryptem to ok 200-400zł?
2. Słyszałem, że apki te mają zostać zaktualizowane do tych normalnych to prawda?
3. Jak to jest z wrzucaniem postów na tablice użytkowników, czy są jakieś ograniczenia ( słyszałem, że za zbyt dużą wrzutkę można bana dostać)
4. Czy jak kupię gotowca apkę+skrypt to trzeba posiadać jakieś dodatkowe umiejętności związane z obsługą?
5. Jakie są szanse na zbanowanie aplikacji ( pytanie głównie do posiadaczy i użytkowników)

Czekam na wypowiedzi expertów Lol


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - Branzolek - 23-02-2015 21:47

podbijam do pytania :>


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - aubemajang - 23-02-2015 21:50

Sama aplikacja to koszt 400-500 zł wątpię że znajdziesz taniej o ile wogole znajdziesz kogoś kto ci ją sprzeda - teraz się wszyscy wycfanili

skrypt jest za darmo na forum

apka ci może paść nawet jak wrzucisz na tablice 100 osób - to jest widzi mi się facebooka i mogą ci zbanować kiedy im się spodoba więc na to pytanie nie odpowie ci nikt

apki przestaną działać 30 kwietnia - tzn będziesz musiał wysłać do Facebooka prośbę o akceptacje które na 99% nie dostaniesz bo mało osób wie jakie sa wytyczne aby zaakceptowali


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - Szrejter - 23-02-2015 22:08

Co do apki to za ok. 500 zł mogę mieć już apkę zakceptowaną, czyli nie musisz kupować sprzed 1 maja. Taka apka ma token non expire a ta sprzed maja 2 mies.


Co do bana to musisz przeczytać standardy FB i wszystko się dowiesz Wink

Mam jednak znajomego, który działa na tych apkach i powiedział mi parę ciekawostek Smile Codziennie puszcza post na tablice ludzi (w tys.) - wystarczy robić to z głową Big Grin

Dodatkowo może lajkować w ich imieniu FP co fajną opcją bo sprzedając takie realne lajki można dobrze zarobić.


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - Liromir - 23-02-2015 22:41

sie obudziliście z tymi apkami, z ręką w nocniku Huh


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - prololex - 24-02-2015 07:29

(23-02-2015 22:41)Liromir napisał(a):  sie obudziliście z tymi apkami, z ręką w nocniku Huh

Czyli już nie warto w to inwestować?


Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - Admin - 24-02-2015 10:47

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Apka Fb Sprzed 1 Maja - pytanie do posiadaczy - prololex - 01-03-2015 11:05

1. Jak to jest z tymi apkami zaakceptowanymi?, Jak sprawdzić przy zakupie czy apka ma date non expire, aktóra jest taka, że w kwietniu będę ją musiał weryfikować?
2. Czy da się założyć aplikacje viralną od początku tak aby została zaakceptowana, bo słyszałem, że nie ma szans, czy to prawda?