Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - PaidVerts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PayPal - PaidVerts (/Temat-PayPal-PaidVerts-109218)



PayPal - PaidVerts - never1908 - 23-02-2015 17:01

Dobry.
Wie ktoś kiedy znowu będzie można płacić paypalem w paidverts?
Bo zrobiłem wczoraj konto na paidverts, dzisiaj tata mi przelał na paypala dośc trochę kasy a tu błąd:
Error: [{"L_ERRORCODE":"10002","L_SHORTMESSAGE":"Restricted account","L_LONGMESSAGE":"Account is restricted","L_SEVERITYCODE":"Error"}]
i wyczytałem że jest przerwa w używaniu paypala na paidverts, nie wiem czy to prawda.


RE: PayPal - PaidVerts - marcel_kk - 23-02-2015 17:05

Z tego co wyczytałem z polskich kont nie można wpłacać, przerwa konserwacyjna,
z tym ze nikt nie zna terminu zakończenia.
Zadzwoń na infolinie, jak trafisz na kumatą konsultantkę to się dowiesz,
jak na inną to usłyszysz pytanie: "Kto to jest Paidvertas ?"


RE: PayPal - PaidVerts - never1908 - 23-02-2015 17:06

Dzięki za odp, ale w tym problem że mam 15 lat ;/


RE: PayPal - PaidVerts - marcel_kk - 23-02-2015 17:10

To niech tata zadzwoni.


RE: PayPal - PaidVerts - never1908 - 23-02-2015 17:22

Trafiłem na 2 tępe osoby, które niezbyt wiedziały co to paidverts - ma ktoś pożyczyć nie całego dolara na inny procesor płatniczy niż paypal który obsługuje paidverts? XD


RE: PayPal - PaidVerts - vomar123 - 23-02-2015 17:44

Do 10 marca nie można wpłacać przez PayPal, a później nie wiadomo.


RE: PayPal - PaidVerts - adamovski - 01-08-2015 21:54

jest 1.sierpnia 2015 roku a paypal dalej nie działa niezła kicha ;/


RE: PayPal - PaidVerts - sprzetok - 27-08-2015 19:16

Wtrace 3 grosze po 3 piwach Big Grin zarobilem z refow okolo 7 $ i nie idzie tego wyplacic Smile wplywy caly czas rosna ale co ztego jak reszta procescorow to jakies gowna gdzie nie mam kont, jesli z paypalem maja problemy to watpie czy zobacze ta kaskę. Zobaczymy. Ogolnie ten paidvertsjak i cala reszta podobnych serwisow to jedna wielka kupa smierdzacego gowna, dobrze ze to kasa z poleconych.... a nie z inwestycji. Czekam na finish bo chetnie przygarne te 7 $ + . Peace 5 $ 2 wydalej na automaty Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin kiedys


[Obrazek: Screen_Shot_08_27_15_at_08_11_PM.jpg]