Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. (/Temat-PYTANIE-HotCash-zarabianie-z-rejestracji-w-grach-109208)

Strony: 1 2


[PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - Faluczi - 23-02-2015 15:06

Witam mam następujące pytanie
Jak to jest z tymi rejestracjami w grach? Kiedy naliczany jest lead?
Czy użytkownik musi pobrac grę i zalogować się do niej aby naliczyło leada czy jak ?

Napisane jest że po rejestracji nalicza leada z ciekawości zarejestrowalem się w grze potwierdziłęm e-maila i leada nie naliczylo


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - leadmaster - 23-02-2015 15:13

Ja miałem kilka rejestracji, a leadów nie było Smile Program jest do bani ;p


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - Faluczi - 23-02-2015 15:15

Wydaje mi się że użytkownik musi pobrać grę i zalogować się do niej


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - Assasinoo - 23-02-2015 16:16

(23-02-2015 15:15)Faluczi napisał(a):  Wydaje mi się że użytkownik musi pobrać grę i zalogować się do niej

W przypadku gier na clienta najczęściej po rozpoczęciu pobierania jest lead, lub po samej rejestracji/potwierdzenie maila. HotCash ma dziwne oferty, również nie zaliczyło mi ani jednego leada z gier :/ Są lepsze sieci akurat pod tą dziedzinę, więc nie ma co korzystać z tych oferowanych przez hotcash (brane z portmmo - chyba najgorsza możliwa sieć).


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - Leaders - 24-02-2015 16:19

Jeżeli macie pewność, że mieliście leady (co raczej wyklucza naturalny ruch np. z bannerów), których nie zaliczyło, to znaczy, że nasz system antyfraudowy działa i to w dodatku dobrze.

Osoby zarabiające na HotCashu na rejestracjach w sposób naturalny codziennie są widoczne w topce Smile Z reguły leady zalicza w momencie rozpoczęcia rozgrywki.

Tutaj przypominamy, że niedozwolone jest namawianie do rejestracji oraz wykonywanie ich we własnym zakresie!


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - piotrekprorok - 24-02-2015 17:26

@[bolo9797], ja wiedziałem, że Ty jesteś obeznany w botach itd, ale aż tak Jerk2

[Obrazek: UNfGwJt.png]


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - bolo9797 - 24-02-2015 17:27

Ciiii xD


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - lebshot - 24-02-2015 18:42

A czy promowanie linków do rejestracji w serwisach typu wykop i precle, czyli pisanie tam artykułów z linkami do rejestracji jest dozwolone? Artykuł opisujący grę i zostawiony link do rejestracji Lol


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - AnnaKa - 27-02-2015 17:04

Najlepiej zalozyc strone pod gry. Pisalem o tym kiedys. Wtedy kazdy jest zadowolony a ruch kierujcie na strone nie nie na oferte.


RE: [PYTANIE] HotCash zarabianie z rejestracji w grach. - kukiz87 - 02-03-2015 01:43

Niedozwolone do namawiania rejestracji ale wy nie wiecie czy ktoś kogoś namówił czy nie , ja sprawdzam program i na 18 wejść jednego leda zaliczyło , a 2 pewne nie, mam baner na stronie swojej i dla sprawdzenia poprosiłem 2 osoby o rejestracje i jakos nie zaliczyło , i wy wiedzieliśćie to ? że ktoś był namawiany i dlatego lead nie uznany ? bez jaj , poprostu pewnie ze 100% rejestracji akceptujecie może z połowe i tyle