Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? (/Temat-Czy-lockerz-sie-dowie-ze-meile-sa-zakladane-z-mojego-ip-1091)



Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Lukaszenka - 23-01-2010 18:38

cześć, chciałbym u siebie założyć 5 meili powysyłać zaproszenia na nie, potem iść do kolegi i zarejstrować się z zaproszeń czy lockerz będzie wiedziało o tym? czy dostanę bana?


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Bolt - 23-01-2010 18:49

a on ma konto na lockerz? Nawet jeśli nie to po co robić FAKE? Żeby zdobyć koszulkę? Czy żeby mieć podwójne punkty? Ja tam wolę mieć uczciwie zdobywane punkty bo oni nam oferują nagrody więc i tak powinniśmy się cieszyć że jest taka strona. Ja nie mam ani 1 fake i mam 7 friendów moze nazbieram na z-lista a może nie... Ale i tak bez niego można spokojnie zamawiać nagrody co prawda dłużej to potrwa ale mamy lepszą zabawę ze zbieraniem PTZ. Ja wszystkim robienia fake'ów odradzam..

Pozdrawiam


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - mikolaj90 - 23-01-2010 19:18

Kolejny Lukaszenka, który myśli, że za fake konta uda mu się coś zdobyć. No pozdro koleś i życzę jak najwięcej banów.


Coraz więcej myślę o tym, czy by napisać do lockerz o oszustwach Waszych i powiedzieć, żeby Was sprawdzali ! Ci, którzy oszukują !


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Tech - 23-01-2010 19:46

mikolaj90 - że tak to powiem ładnie, za przeproszeniem odpi*rdol się od tych, którzy oszukują. Nie jest to twoja sprawa czy ktoś oszukuje czy nie, a tym bardziej takie "straszenie" innych osób, że na nich nakablujesz jest gorzej niż żałosne. Nie wiem, może z jakiegoś powodu sam nie możesz oszukiwać i dlatego tak Cię to 'boli'? Nie wnikam, ale proszę, żebys nie spamował w każdym temacie swoją poprawnością.


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - mikolaj90 - 23-01-2010 20:06

Ok, oszukujcie, a dobrze wyjdziecie.

Proszę się zapoznać ze znaczeniem wyrazu ,,Spam" lub sięgnąć do słownika Cool


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Lukaszenka - 23-01-2010 20:30

ale przecież na jednym kompie można zrobić 5 kont! a zresztą to nie jest oszóstwo bo konto jest na każdego członka rodziny , a jak zrobiłem sobie 5 fake kont to myśle że i tak mi nic nie zrobia , zrobiłem razem 7 kont na mame i tate a reszta fake ale moge dać je kuzynowi i wujkowi itp wienc nie musz byc fake , mysle ze nic mi za to nie zrobia


RE: Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Kleszczman - 26-01-2010 11:16

Jak dobrze wiecie na jednym kompie można założyć maksymalnie 5 kont (z jednego IP). Jeśli naprodukujemy ich więcej prawdopodobieństwo zbanowania przy wyborze nagrody jest bardzo duże. Proponuję zatem na uczciwe zbieranie bo zawsze lepiej pozbierać dłużej i coś dostać a nie co kilka miesięcy zakładać nowe konta i BAN.

P.S. Temat nie wnosi nic kompletnie nowego a tylko sypią się wulgaryzmy i dziwne komentarze. Temat niestety leci do kosza a jeśli ktoś jest nadal zainteresowany robieniem FAKE KONT to znajdzie mnóstwo tematów na forum Wink


Czy lockerz się dowie że meile są zakładane z mojego ip? - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.