Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm (/Temat-Dziennik-transakcji-konta-sygnalodawcy-demo-forex-broker-fxcm-109025)

Strony: 1 2 3


Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 20-02-2015 22:45

Ponownie witam osoby zainteresowane inwestowaniem na rynku forex.

Dziennik ten bedzie sluzyl mojej motywacji do dalszego poszukiwania mozliwosci inwestycyjnych na tym bardzo wymagajacym rynku.

Bede tu przedstawial informacje o moim koncie demo z brokerem FXCM i systemem sygnalow do ktorego mozna sie podpiac aby uzyskiwac takie same zarobki badz ustawic ea na swoim koncie, minimum inwestycyjne nie jest wysokie i wynosi $500, przy takim kapitale jeden z grajacych ea obecny na tym koncie moze zaczac grac na jednej parze i locie 0.01.

System ten zawiera tez inne ea ktore ma wyzsze wymogi inwestycyjne.
Na koncie wystapil wysoki dd z uwagi na testowanie systemu 'na wysokich obrotach' gdy w tym czasie byla otwarta nadmierna ilosc pozycji 'recznych'

Zapraszam do monitorowania rezultatow na myfxbook oraz komentowania badz pytan odnosnie systemu.
Bede tez prezentowal osiagi systemu na zyczenie z uzyciem tylko jednego z dostenych tam systemow, ogolnie bede sie poslugiwal zdjeciami aby zobrazowac prace wykonana przez system/ ea/ gra reczna, mieszane badz osobno, badz tylko ea.

Pozdrawiam.

Smile


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - BlackFacePL - 24-02-2015 13:23

Interesują mnie opcje ale zajrzę jak Ci idzie Smile


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 24-02-2015 22:09

To dotyczy grania na rynku forex , nie opcji binarnych. Smile


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 26-02-2015 15:29

[Obrazek: 7efa6616d0af0672c53f98de9f2aa613.png]

Czesc dzisiejszego screena i dzisiejszych zarobkow.

Na zyczenie moge uruchomic test dla jednego z dwoch obecnych tu ea, lub dwoch razem i tylko gra ea, lub rozne pary z tych ea razem z gra reczna lub bez gry recznej, o poszczegolne pary i uklady do gry prosze pytac w watku. Smile

Dla robota ktory gra na usdchf ktory tu najwiecej zarabia moge zaproponowac testy indywidualne na kolejnych kontach, testy na demo od min $1000.


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 27-02-2015 23:36

Na ponizszym zdjeciu mozna zobaczyc wszystkie aktualnie otwarte transakcje

[Obrazek: 0a43dc1fa2de67585c27d48283b5d7f5.png]

Osoby ktore interesuja sie gra na rynku forex moga robic biezacy podglad tego konta pod tym linkiem.

Tutaj historia zarobkow w roku 2014:

[Obrazek: 7d270968461e95b39ec144b4be837870.png]

I tak to wyglada za dwa pierwsze miesiace tego roku:

[Obrazek: 065fc8753846fecf9ba1b6068b3a0b74.png]

Smile


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - Hil - 28-02-2015 00:14

Nie bardzo się orientuje, ale podpiąłeś się pod platformę, która gra twoimi środkami? Ty tylko patrzysz czy zarabiasz lub tracisz? Wybacz ale jestem w tym temacie zielony


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - PremAccHack - 28-02-2015 00:21

Dokladnie tak. A ten link z adfly mogles juz sobie darowac, wytlumacz mi czemu on ma służyć?


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 28-02-2015 17:26

(28-02-2015 00:14)Hil napisał(a):  Nie bardzo się orientuje, ale podpiąłeś się pod platformę, która gra twoimi środkami? Ty tylko patrzysz czy zarabiasz lub tracisz? Wybacz ale jestem w tym temacie zielony

Konto o ktorym tu mowa to konto do ktorego moga byc podpiete inne konta w celu uzyskiwania takich samych rezultatow, konto to rowniez sluzy do prezentacji i testow wybranych strategii umozliwiajac sprawdzenie wydajnosci tych systemow na wypadek gdyby ktos zechcial korzystac z ktoregos z tych systemow na swoim koncie demo lub live.

(28-02-2015 00:21)PremAccHack napisał(a):  Dokladnie tak. A ten link z adfly mogles juz sobie darowac, wytlumacz mi czemu on ma służyć?

Link ten prowadzi do pelnego podgladu konta live oraz zapisuje aktywnosc jaka jest kierowana na ta strone.
Smile


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 14-03-2015 22:26

Utrata czesci kapitalu na koncie w zwiazku z blednym ustawieniem jednego ea.

[Obrazek: a3053fb49af1de2f7f558a5045b2016c.png]

Czesc otwartych zlecen:

[Obrazek: 7a440e33d60af63214f9c46b01ca6b8a.png]

Ogolnie wiekszosc zlecen dlugoterminowych sie sprawdza na ten moment.


RE: Dziennik transakcji konta sygnalodawcy demo forex broker fxcm - trio - 17-03-2015 11:10

Wszystkie aktualne zlecenia na jednej stronie, jestem zadowolony ze stanu konta, dostrajam strategie na mniej agresywne, zmieniam z pary usdchf na eurchf. W pozostalych ea tez zostaly zmniejszone loty.

[Obrazek: c58785e3767d6b02df7e125ac1cb2e6d.png]