Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? (/Temat-Jak-przelac-z-nieweryfikowanego-emaila-na-zweryfikowany-email-109017)

Strony: 1 2


Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - PaulRcootiC - 20-02-2015 21:37

Czesc,tak jak w temacie Smile

W Tytule blad : Jak przelac z nieweryfikowanego (fake) paypala na zweryfikowany paypal


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - MilanFan - 20-02-2015 21:40

Normalnie? Idea


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - marcel_kk - 20-02-2015 21:50

U góry w zakładce:
- Wyślij pieniądze
- Na rzecz ( adres paypal)
- Kwota ....
Zaznaczasz: "Wysyłam pieniądze rodzinie lub znajomym"
- Kontynuuj


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - PaulRcootiC - 20-02-2015 23:16

Tyle ze jak to robie pisze ze teraz nie mozna tego zrobic


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - Szaman1644 - 20-02-2015 23:17

Zapewne jest to błąd i należy spróbować za jakieś 24h Smile


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - marcel_kk - 20-02-2015 23:20

(20-02-2015 23:17)Szaman1644 napisał(a):  Zapewne jest to błąd i należy spróbować za jakieś 24h Smile

Nie wchodź na konto PayPal przez minimum 24H, po tym czasie spróbuj wykonać przelew. Zapewne automat Cie bloknął bo wyczaił logowania z różnych IP na jedno konto.


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - FreeZzz - 21-02-2015 11:03

To nie jest błąd, też to miałem.. To jest tak, że dopiero możesz zrobić przelew po podpięciu karty pod konto, nowe wymogi PayPal, dodali to w ostatnich dniach Wink Przelew przejdzie jak, przeliczysz sobie pieniądze na euro i wyślesz w walucie euro, co prawda stracisz trochę ale przelew pójdzie normalnie Wink


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - Mercz - 21-02-2015 17:19

(21-02-2015 11:03)FreeZzz napisał(a):  To nie jest błąd, też to miałem.. To jest tak, że dopiero możesz zrobić przelew po podpięciu karty pod konto, nowe wymogi PayPal, dodali to w ostatnich dniach Wink Przelew przejdzie jak, przeliczysz sobie pieniądze na euro i wyślesz w walucie euro, co prawda stracisz trochę ale przelew pójdzie normalnie Wink

To zart? Jakos ja tak nie mam. Wink


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - PaulRcootiC - 21-02-2015 17:42

Dobra wiec tak nie trzeba karty podpinac Smile Wystarczy z aplikacji PayPal na telefonie wyslac Tongue


RE: Jak przelac z nieweryfikowanego emaila na zweryfikowany email ? - Mikron22 - 22-02-2015 01:33

Na przyszłość jak robisz fake konta na PP, rób też sobie do tych kont fake Kartę Internetową w BZWBK.
Oczywiście na te same dane. PP wtedy weryfikuje dane z karty, a BZWBK w ogóle nie weryfikuje.