Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid (/Temat-bzwbk-wyplata-kasy-z-karty-prepaid-108990)



bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - werbel - 20-02-2015 15:51

Witam, czy ktoś z Was zna może metodę za pomocą której można bez opłat wypłacić pieniądze z karty debetowej? Kiedyś można było to zrobić aplikacją payu, teraz niestety to niemożliwe. Dziekuje i pozdrawiam


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - marcel_kk - 20-02-2015 15:59

Karta Preipad nie jest karta kredytową tylko przedpłaconą.
Niestety nie ma innej możliwości niż zapłata za zakupy lub wypłata w bankomacie ( koszt 5 zł)


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - rucinsky - 20-02-2015 16:33

@up
Lub - zapomniałeś jeszcze dodać - wypłata Payback w kasie sklepu, który taką usługę udostępnia - oczywiście free. W placówce banku również wypłacisz za free.

Btw, ostatnio chciałem zakupić kolejną taką kartę do jakichś tam transakcji w ogóle i otrzymałem info, że sprzedaż w placówkach banku już jest zakończona, kartę prepaid będzie można zakupić tylko i wyłącznie na stronie www bzwbk - zamawiając do domu.
Taka nowinka.


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - Garownik - 20-02-2015 16:48

@up
a ja zamówiłem na allegro od prywatnego gościa


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - bartex89 - 20-02-2015 17:01

(20-02-2015 16:33)rucinsky napisał(a):  @up
Lub - zapomniałeś jeszcze dodać - wypłata Payback w kasie sklepu, który taką usługę udostępnia - oczywiście free. W placówce banku również wypłacisz za free.

Btw, ostatnio chciałem zakupić kolejną taką kartę do jakichś tam transakcji w ogóle i otrzymałem info, że sprzedaż w placówkach banku już jest zakończona, kartę prepaid będzie można zakupić tylko i wyłącznie na stronie www bzwbk - zamawiając do domu.
Taka nowinka.

i dzieki temu beda mieli nasze dane, a tak mozna bylo tworzyc fake.
moze to skutkować dodatkowymi weryfikacjami.

na chwile obecna jest to dobry sposob, zeby nie dzilic sie zyskami z wiadomo kim. Dlatego mogli dostrzec ten problem i cos kombinuja


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - werbel - 20-02-2015 17:39

Chodzi mi o kartę internetową zakupioną na allegro:
http://allegro.pl/karta-internetowa-z-doladowaniem-150-zl-bz-wbk-i5048483165.html
W jednym banku zbieram żniżki na bilety samolotowe. Płacąc kartą tego banku za transakcję allegro, zbieram już punkty. Tylko jak później wypłacić te 150 złotych z wbk.. . Np paypal rząda za zasilenie konta kartą debetową sporą prowizję, co czyni to kompletnie nieopłacalnym.


RE: bzwbk wypłata kasy z karty prepaid - sodapro - 22-02-2015 22:04

Istnieje możliwość wypłaty środków z karty internetowej prepaid - 1,9% od wpłaty i 2 zł przy wypłacie. Jeżeli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.