Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem z doładowaniem skrilla przez psc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: problem z doładowaniem skrilla przez psc (/Temat-problem-z-doladowaniem-skrilla-przez-psc-108954)



problem z doładowaniem skrilla przez psc - DavidBeckham - 19-02-2015 19:36

Przy próbie doładowania skrilla z konta paysafecard wyskakuje mi taki komunikat, wie ktoś dlaczego? Mam tylko jedno konto psc... Dodam, że chcialem przelać 200 PLN

Niestety transakcja nie mogła zostać zrealizowana! Został osiągnięty limit dopuszczalnej liczby kont my paysafecard, które można powiązać z Twoim kontem w tym sklepie internetowym.


RE: problem z doładowaniem skrilla przez psc - marcel_kk - 19-02-2015 19:47

Po co doładowujesz PSC, zasil poprzez Przelewy24.


RE: problem z doładowaniem skrilla przez psc - bastian.novicky - 25-02-2015 11:05

[URL][/URL]
(19-02-2015 19:47)marcel_kk napisał(a):  Po co doładowujesz PSC, zasil poprzez Przelewy24.
Aktualnie nie ma możliwosci wpłaty poprzez przelew 24 na skrill. Sam chciałem niebawem to zrobic, a usługa nie jest dostępna. Musiałem założyc inny portfel Sad


problem z doładowaniem skrilla przez psc - Artinesse - 25-02-2018 12:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.