Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ (/Temat-Jakie-czynniki-moga-wplynac-na-typ-108947)

Strony: 1 2


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Mksiak - 20-02-2015 21:09

Pojawiają się coraz ciekawsze czynniki. Właśnie o to mi chodziło. Już zebrałem sporo informacji na temat, ale zachęcam dalej do udzielania się i zaprezentowania własnego zdania, sugetii. Dziękuję Idea


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Mksiak - 24-02-2015 21:42

odświeżam


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Yabuza - 01-03-2015 14:05

Moim zdaniem intuicja jest ważniejsza niż jakieśtam czynniki Big Grin Ale jak to uważa. Jeśli ktoś posiada rozwinięte umiejętności analityczne to potrzebuje max 3 czynników i intuicja : )


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Mksiak - 01-03-2015 16:32

@Yabuza - w pełni teraz się zgadzam bo po ostatnich spotkaniach to cała statystyka poszła się Huh


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Soplica - 01-03-2015 21:36

Dokładnie, intuicja czasami jest ważniejsza niż statystyki. Na przykład ja dzisiaj wychwyciłem atrakcyjny kurs na wygraną. Fiorentiny z coraz lepiej grającym Interem. Mimo, że Inter wychodzi na prostą to nie zawachałem się i obstawiłem na Fiorentinę DNB, która według mnie gra bardziej poukładany futbol. Głupio postąpiłem w końcówce bo Fiorentina grała w "9" bo wykorzystali limit zmian i mieli 2 kontuzje to zamknąłem zakład i zamiast wygrać 75zł wygrałem 65zł przy stawce 30zł Smile

W piątek zamierzam poważnie zainteresować się meczem Stuttgart - Hertha. Na wygraną Herthy jest 3.60, to zapewne na DNB będzie grubo ponad 2.00, a to dalej zadowalający kurs. Hertha gra coraz lepiej, ostatnio wygrana z Augsburgiem a wcześniej przegrana 2-1 po walce z rewelacją ligi Wolfsburgiem. Stuttgart marny remis z Hannoverem i porażka z Dortmundem 2-3. Zobaczymy jeszcze w piątek jak wygląda dokładnie sytuacja kadrowa obu ekip i typujemy Smile


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - kwenk21 - 02-03-2015 00:12

Stuttgart u siebie nie odpuści.


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - Soplica - 03-03-2015 23:37

(02-03-2015 00:12)kwenk21 napisał(a):  Stuttgart u siebie nie odpuści.

Pożyjemy zobaczymy, dla mnie prawdopodobny jest remis. Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja kadrowa przed meczem.


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - wasia90 - 05-03-2015 00:45

Wg mnie ważny nieporuszany wcześniej czynnik, to atmosfera w drużynie. Czy są konflikty między zawodnikami, albo na linii zawodnicy trener


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - ron.corana - 19-03-2015 12:16

(05-03-2015 00:45)wasia90 napisał(a):  Wg mnie ważny nieporuszany wcześniej czynnik, to atmosfera w drużynie. Czy są konflikty między zawodnikami, albo na linii zawodnicy trener

Właśnie zastanawiam się czy macie jakieś fajne źródła z których takich informacji można się dowiedzieć. Śledzenie graczy i trenerów na tt czy fb to jasne ale może macie jeszcze jakiś portal warty polecenia jeśli chodzi o takie newsy.


RE: Jakie czynniki mogą wpłynąć na typ - lipa1920 - 19-03-2015 22:02

Nie bylo spolczynnika Kibicow Wink
Jesli sie ma zywa publicznosc to w 90min nawet na 110% beda grac Wink