Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercz - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Mercz - oszust (/Temat-Mercz-oszust-108865)



Mercz - oszust - Bywa - 18-02-2015 15:58

Nie robić z nim interesów.
Bierze od was kase i dane do konta, potem kradnie konta i koniec współpracy.

Oszust i krętacz jakich mało, sprawa wylądowała na policji Smile

Blokujcie mnie ile chcecie, pozdro Wink


RE: Mercz - oszust - adis663 - 19-02-2015 13:36

Z kasą to się zgodzę. Doładowałem mu telefon w zamian miałem dostać poradnik mały i do dzisiaj nie dostałem! @[Mercz] może powiesz coś na ten temat??


RE: Mercz - oszust - Bywa - 19-02-2015 23:35

nic ci nie powie, bo on taki jest, kase wezmie i tyle.


RE: Mercz - oszust - Mercz - 20-02-2015 21:12

@[Bywa] Wraz z Administracja wyjasnilismy sprawe przeciez, zglaszaj gdzie sobie chcesz Wink Po co zakladasz kolejne multi? Zostalo zgloszone? Zostalo! To po co zbedny spam? facepalm facepalm
@[adis663] sam wiesz, ze otrzymales poradnik na gg, tylko ze Ci sie skasowal z niego. Wysylalem ponownie. Wink


RE: Mercz - oszust - adis663 - 21-02-2015 12:30

Jak usunąłeś gg no to się nie dziw że się skasował plik.. a teraz założyłeś drugie gg i zadowolony i myślałeś że się mnie pozbędziesz? Undecided i nic nie wysłałeś ponownie.. wiec czekam nadal za tym co miałeś mi wysłać!!


RE: Mercz - oszust - Mercz - 24-02-2015 21:14

Adis wysylalem raz, drugi raz... ponownie tzn? 3 raz? Big Grin mogę napisać i wyslac kolejny raz Tongue
już masz to na gg. Wink