Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash dla początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash dla początkującego (/Temat-HotCash-dla-poczatkujacego-108772)



HotCash dla początkującego - Paweeloss - 17-02-2015 12:16

Witam.
Jestem początkującym użytkownikiem HotCash. Poczytałem troszku o tym serwisie tutaj na forum, i jestem zaskoczony zarobkami. Jednak w dalszym ciągu zastanawiam się, jak zarabia się na HotCash i o co chodzi z subskrypcjami sms, jak i czy razowo płaci się za subskrypcje sms, czy też nie? Napisz ktoś w skrócie dla początkującego, o co tak naprawdę chodzi na HotCash.


RE: HotCash dla początkującego - erner - 17-02-2015 14:03

Hmmm... Przyznaj się szczerze czy czytałeś jakiś temat na tym forum związany z zarabianiem na subach? Jakieś dzienniki? Nie zakładaj tematu bo on był wałkowany 1000ce razy na tym forum.


RE: HotCash dla początkującego - Leaders - 17-02-2015 19:39

Teoretycznie rzecz biorąc, wystarczy iż wejdziesz na HotCash.pl w dowolny program i przy każdej stawce masz opis jak zalicza leada Smile Obecnie są same MO (płatność jednorazowa przy wysłaniu SMS).


HotCash dla początkującego - Hybrid1990 - 11-11-2018 19:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.