Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - karoo17 - 07-01-2017 16:32

wyjazd za granice


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - DawidBrazzerss - 04-02-2017 13:10

Ja nauczyłem się jezyka poprzez słychanie piosenek po angielsku Big Grin jak nie wiedziałem albo nie rozumiałem testu to sprawdzałem na necie i od razu do głowy wchodziło Big Grin


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - ciekma - 04-02-2017 15:59

Ja się nauczyłem na studiach filologii angielskiej :-P a przed tym również z gier i filmów


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - ktosiek - 04-02-2017 16:25

Słuchanie zagranicznych piosenek, granie w zagraniczne gry komputerowe.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Szaman1644 - 04-02-2017 16:34

Jak chcesz podszkolić ruski pograj w CS:GO Smile

A angielskiego polecam z programów słówek na początku, a potem dopiero składnia.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - amrt - 07-03-2017 12:23

Własnie tam niekoniecznie da się nauczyć języka w dobrym stopniu .Sam gram sobie czasami w cs go. O ile podstaw można sie nauczyć to jeśli interesuje Was język biznesowy czy inne bardzieji skomplikowane wyrażenia to jednak warto jest zastanowić się nad szkołą. Sam obecnie chodzę do Empiku. Jest ok. Zajęć sporo, wiadomo,że czasami nie chce sie człowiekowi uczyć , ale jednak taka szkola jest dodatkowym dopingiem do nauki. Jest tam również opcja konwersacji z native speakerem ( plus za to,ze można się wybrać na takie zajęcia za darmo).

no i kupcie sobie profesora henrego. Dzięki programowi nauczyłem się wielu słówek,


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Dsgner_ - 12-03-2017 15:51

polecam apke Dualingo


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - xjointmanx - 12-03-2017 16:46

Praca za granicą NL, Gry, Filmy z napisami BBC polecam


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Insane93 - 12-03-2017 17:00

Sporo z gier, a także z filmów Smile


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Alwaroo - 18-03-2017 12:00

Gry, streamy