Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Polsky - 18-11-2015 13:11

Wyjazd za granicę albo kurs z native speakerem. Ja największy postęp zrobiłem jak chodziłem do gościa który tylko szprechał po angielsku. Smile


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - minek123 - 29-04-2016 18:06

Codziennie 15 min poświęcam na słowka


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Vesania00 - 09-05-2016 17:01

Ja głównie ze szkoły oraz poprzez rozmawianie po angielsku z kumplami.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Zarabiam.TV - 26-08-2016 15:28

Kop, kop.
Ja obecnie uczę się angielskiego na memrise.com i aplikacji. Polecam, bo są ciekawe kursy. Smile


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - marketing - 13-09-2016 23:41

tylko i wyłącznie oglądanie filmów, wystarczy w 100%


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - MillenniumFalcon - 20-09-2016 22:14

Nauka od 6 roku życia + zajęcia dodatkowe. Generalnie uczyłem się od zerówki do ukończenia szkoły wyższej. Byłem pare miesięcy w anglii na pracach dorywczych. Wychowałem się na Czarnym Rapie 2 Pamiętam jak z zajawki szukałem przetłumaczonych tekstów na Polski, aby zrozumieć chociaż część przekazu. Więc na chwilę obecną z angielskim nie mam żadnych problemów Smile Teraz z uwagi na brak czasu na praktykę, polecam oglądać filmy z angielskimi napisami, z czasem najlepiej w ogóle je wyłączyć Smile


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - AresxXx - 20-09-2016 22:26

Jak sie nauczylem? Wyjechalem za granice gdzie obecnie mieszkam juz pare lat. Zycie jest najlepszym nauczycielem


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Squeezik - 09-11-2016 23:30

Nie ma jednego konkretnego sposobu. Otocz się językiem w jakimś stopniu i się powoli nauczysz.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Znajomy Inwestor - 10-11-2016 01:03

Gra Tibia, CS - ts z anglikami, ustawienie języka ang. we wszystkim co używałem na codzień, filmy z napisami po ang


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - szymon1051 - 10-11-2016 03:14

Graj w jakąś gre gdzie jest domyślny angielski Smile.
Przykładowo w Scribblenauts Unlimited chodzi o to by w języku angielskim wpisywać słowa by coś się pojawiło lub zmieniło właściwości by wykonać zadanie. Grałem w to chwile nawet się da grać.