Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Apps - 02-09-2015 12:44

Oglądaniew filmów z napisami :-) Z czasem coraz więcej słów łapałem, aż w końcu chciałem oglądać bez napisów żeby szybciej się nauczyć :-)


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - matimus - 02-09-2015 22:22

(02-09-2015 12:44)Apps napisał(a):  Oglądaniew filmów z napisami :-) Z czasem coraz więcej słów łapałem, aż w końcu chciałem oglądać bez napisów żeby szybciej się nauczyć :-)

Polskimi, czy angielskimi ?


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Sholm - 05-09-2015 15:04

A co myślicie o odpłatnych, prywatnych kursach?


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - 8gruzin8 - 08-09-2015 11:07

A kto powiedział, że się nauczyłem angielskiego????

Ja akurat byłem 3 lata w anglii (jakieś 7 lat temu) i samo trochę wchodziło, bo trzeba było żyć. Nigdy przez to nie nauczyłem się pisać - jedynie gadać troszkę.

Polecam wyjazd, poczujesz różnicę po miesiącu taką jak tu po 4 latach nauki w szkole.

P.S. Najśmieszniejsze jest to, że jak pracowałem na wózkach widłowych w DHL w anglii to się więcej węgierskiego nauczyłem i słowackiego (bo słowaczki to bardzo piękne dziewczyny są)


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Akisz - 13-10-2015 18:32

Gra w CS:GO Big Grin/szkoła.W dodatku grając w cs'a można jeszcze się ruskiego douczyćBig Grin


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - koneser00 - 13-10-2015 18:46

Ja powiem tak językiem się musisz otoczyć najlepiej bez jakiejkolwiek znajomości przez około 3 miesiące . Dlaczego ponieważ ludzki mózg nie wiem jak to jest możliwe ale sam daje odpowiednie sygnały ja np nie uczyłem się niemieckiego ale słuchałem różnych dialogów itp i pare pary padło słowo drzewo nie miałem pojęcia co mówią jednak po tych 3 miesiącach kiedy zacząłem się uczyć usłyszałem wyraz drzewo po niemiecku i od razu wiedziałem , że o to chodzi . Więc moja rada

1 krok 3 miesiące bez jakiejkolwiek znajomości języka tylko słuchasz twój mózg zrobi resztę a jak już słuchasz i widzisz to już bajka ponieważ on to zapamięta , Ty nie musisz

2 krok Powtarzaj i jeszcze raz powtarzaj wszystko co usłyszysz również nie musisz rozumieć musisz nauczyć się wymowy
niekoniecznie rozumieć to Ci też pomoże w przyszłości będziesz miał mniej wstydu przez próbowaniem przy innych .

3 Krok 1000słow.pl nie znalazlem lepszej stronki dlaczego właśnie ona ponieważ ucząc się 1000 najczęsciej używanych słów
rozumiesz około 70 % tego co ludzie mówią rozumisz 4 wyrazy z 6 więc wiesz o co chodzi w zdaniu


Krok 4 Wszędzie ale to wszędzie w domu naklejki ze wszystkimi wyrazami o jakich pomyślisz nie musi być naklejka koniecznie na danym przedmiocie co się tak nazywa ale np ja robiłem tak

Szafka z ubraniami napis Mehr
Więcej


około 100 słówek na całe mieszkanie 2 tygodnie jak poczujesz , że umiesz zmieniasz na inne ważne jest też aby w ciągu tych 2 tygodni przekładać sobie słówka wtedy sam się zdziwisz wchodząc rano do łazienki widząc lustro i od razu znając odpowiedź

Krok 4 Wytrwałości ponieważ człowiek zaczyna chwytać język po około 6 miesiącach mózg po 6 dniach Smile Powodzenia Ziomek .


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Raster96 - 13-10-2015 19:05

Gry + szkoła, ze słówkami nie mam większych problemów, ale ze zdaniami jest już trochę gorzej, teraz trochę żałuję, że nigdy nie uważałem na lekcjach. Big Grin


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - bos - 13-10-2015 21:00

Ogladajac filmy


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Siwy2606 - 13-10-2015 22:56

Tutaj całkiem sporo można się nauczyć i to nie tylko angielskiego Smile
https://www.duolingo.com/


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Global - 18-11-2015 08:47

z gier, filmów, teledysków od rodziny za granicą