Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - rupertos - 18-06-2015 17:29

http://www.e-angielski.com jesli chcesz.. najlepiej poczytac nauczyc sie podstaw... pozniej uczyc sie pare slowek dziennych tych co najczesciej uzywasz ... mi tez duzo pomoglo ogladanie filmow z napisami


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - matimus - 18-06-2015 17:55

(18-06-2015 17:29)rupertos napisał(a):  http://www.e-angielski.com jesli chcesz.. najlepiej poczytac nauczyc sie podstaw... pozniej uczyc sie pare slowek dziennych tych co najczesciej uzywasz ... mi tez duzo pomoglo ogladanie filmow z napisami

z napisami ang. czy pol. ?


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - rupertos - 18-06-2015 17:56

napisy polskie bo wtedy latwiej zlapac ze to oznacza to


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Voldir - 21-06-2015 23:58

Głównie to uczyłem się niemieckiego w szkole przez 9 lat, ale angielskiego nauczyłem się dzięki grze Helbreath na globalnych serwerach jakieś 12-13 lat temu. Dużo pisałem wtedy z ludźmi m.in z Holandii czy Francji Smile


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - mateke - 06-07-2015 17:01

Sporo z gier komputerowych i w gimnazjum kładli nacisk na angielski i jakoś tak wyszło Lol


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - m1ch4l88 - 07-07-2015 06:58

A ja się nauczyłem głównie z... seriali. Dużo tego oglądałem na studiach. Najpierw z napisami PL, potem z angielskimi, w końcu mogłem bez. Zajęło to kilka lat, ale zdecydowanie warto.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - xavi512 - 08-07-2015 22:31

Najwięcej ze szkoły. Bardzo dużo również z filmów z polskimi napisami oraz angielskimi. A także muzyka, czytając potem teksty piosenek. Kiedyś dużo grałem w gry, więc na pewno też coś się nauczyłem. Aktualnie fora zagraniczne. Zawsze, gdy nie znam jakiegoś słówka sprawdzam w słowniku i zapisuje.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - kovval - 08-07-2015 22:41

Filmy z napisami, z czasem częściej bez napisów Smile
Przez całą podstawówkę nie mogłem się nauczyć angielskiego, nie leżał mi ani trochę.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Mercz - 08-07-2015 22:51

Szkoła, gry, manga. Cool


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - robinhood666 - 21-07-2015 11:29

filmy i książki,
oglądałem i czytałem to co mnie najbardziej interesuje,
niektórych rzeczy nie mogłem dostać w języku polskim więc to była dodatkowa motywacja żeby ogarnąć po ang