Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Marshall011 - 20-10-2021 09:40

Grając w Tibie jako nastolatek - dało to więcej niż całe lata szkoły. W zasadzie dzięki temu studiowałem później filologię angielską Big Grin (nie skończyłem)


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - itsmemario - 20-10-2021 13:58

Szkoła, gry, zagraniczne filmy na youtube, ostatnio staram się też oglądać seriale chociaż z napisami angielskimi. Może kiedyś przerzucę się totalnie na angielski język w serialach i filmach.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Nubit - 23-09-2022 06:03

U mnie totalne otoczenie się językiem angielskim:
oglądanie filmów na youtube - z dziedziny, która mnie interesowała
czytanie angielskich książek
puszczanie sobie w tle angielskiego radia (najważniejsze aby się z językiem osłuchać, od czasu od kiedy zacząłem tak robić, znacznie wzrosła moja umiejętność rozumienia ze słuchu)
No i oczywiście dobrze jest sobie kupić jakiś podręcznik gramatyczny, bo dobrze jest nauczyć się czemu mówi się tak a nie inaczej


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - damianexxx5 - 25-04-2023 18:19

Można się skutecznie uczyć w appkach do nauki słówek. Słówek jak się nauczysz to już masz 80% roboty, bo nawet jak czasów nie znasz to i tak cię zrozumieją.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - sztokulaaa - 15-05-2023 11:41

Najszybciej nauczysz się przebywając w gronie osób które mówią tylko po angielsku. Albo sie nauczysz, zapamietasz albo nie będziesz potrafił przekazać tego co chcesz w należyty sposób.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - kkapi766 - 14-07-2023 10:01

Jak jeszcze studiowałem to byłem na Erasmusie, który bardzo pomógł mi przełamać barierę językową. Jeszcze przed wyjazdem przez jakiś czas chodziłem na zajęcia z native speakerem. Rozmawiałem z nim na luźne tematy, żeby się trochę rozgadać. Najlepszy sposób - gadać, gadać i jeszcze raz gadać.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - CzarnaPantera19 - 13-09-2023 14:05

Z filmów i Gier wszkole zawsze tylko Niemiecki i Rosyjjski