Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rotator Banerów- Dwa Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Rotator Banerów- Dwa Pytania (/Temat-Rotator-Banerow-Dwa-Pytania-108574)



Rotator Banerów- Dwa Pytania - selfie - 14-02-2015 15:05

Witam mam dwa pytania odnośnie rotatorów banerów na Hotcash.

Pierwsze pytanie jest takie co daje nam wybór stawek w rotatorze tzn. wybieram dwie stawki 9.50 i 6.50, co dzieje się w takiej sytuacji? losowo wybiera ofertę czy coś innego?

A drugie pytanie brzmi czemu największy z rotatorów jest widoczny podczas włączonego adblocka a mniejsze już nie?

Z góry dziękuje za odpowiedź Big Grin


RE: Rotator Banerów- Dwa Pytania - ebonkyz - 14-02-2015 15:27

Aaa, to wina AdBlocka, że nie widać... Też się zastanawiałem... nawet jak pobrałem ten obrazek na mój serwer i dodałem to też nie widziałem XD Ale większe działają normalnie.


RE: Rotator Banerów- Dwa Pytania - Leaders - 14-02-2015 17:23

Już odpowiadamy:
  1. Jeżeli wybierzesz 2 stawki, to po prostu raz będzie się wyświetlał banner z jedną stawką, a raz z drugą - losowo Smile
  2. Uroki adblocka... Wink