Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięcie napisu ze strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Usunięcie napisu ze strony (/Temat-Usuniecie-napisu-ze-strony-108457)



Usunięcie napisu ze strony - Sebqu - 12-02-2015 22:44

Witam mam małą prośbę, pomógłby ktoś usunąć napis i ramkę, która jest domyślnie.
Odwdzięcze się w postaci repka Big Grin
GG: 49690278
Z góry bardzo dziękuje Smile


RE: Usunięcie napisu ze strony - lolekxp - 13-02-2015 00:44

podeślij link na pw zobaczę co się da zrobić, zazwyczaj niema dla mnie problemu bo sam modyfikuje szablony wp, ale miej na uwadze ze jesli wybrales darmowy szablon to niektore wytwornie szablonow daja taki kod ktory sprawdza online czy stopki nie usunales, i np. jesli ja zmienisz albo usuniesz to wyskakuje komunikat ze ja usunales i bez niej szablon nie dziala, jednak jesli to nie jest jeden z tych szablonow (a sa takimi np. gamepark) to nic trudnego Wink lub podaj o jaki szablon chodzi i o ktory element to sam se go wgram i ci podesle linijki ktore wywalic, pozdrawiam

edit. Zrobione.
Pozdrawiam,


Usunięcie napisu ze strony - yazir - 05-03-2015 23:54

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.