Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! (/Temat-Jak-odniesc-sukces-na-Opcjach-Binarnych-i-zyskiwac-nawet-500-dziennie-108439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Darven - 26-04-2015 08:30

Kod:
dodatkowo dodała, że w ich interesie leży aby obstawiający opcje wygrywali?

Na pewno nie. Już brak możliwość ustawiania % wygranej to pokazuje, brak przez to możliwości m.i.n gry progresywnej etc. system jest tak zrobiony żeby nie można było wygrywać inaczej niż za pomocą strategii "rynkowych".

No chyba że jakieś zewnętrzne prawo to kontroluje a broker nie ma na to wpływu.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 27-04-2015 11:33

(26-04-2015 07:56)trybulski napisał(a):  MLN - założyłem już konto u polecanego brokera i zastanawiam się nad jednym: czy oni naprawdę zarabiają na obrotach a nie na tym, że ktoś włoży kasę i ją straci? bo tak mi powiedziała Pani z obsługi, która do mnie dzwoniła i mnie "wtajemniczała" Smile dodatkowo dodała, że w ich interesie leży aby obstawiający opcje wygrywali?

i jeszcze jedno pytanko do Ciebie: czy ty stosujesz jakąś strategię?

I tak i nie. Średnio brokerzy oferują 85% zwrotów, zakładając że i tak spora ilość osób przegrywa swój kapitał, można by było stwierdzić, że kasa jest z obrotów. Tego nigdy się nie dowiemy. Chociaż był taki przypadek, że menadżer konta z Opteck, kontaktowała się z osobą, która kilka razy pod rząd miała stratne pozycje, aby zaprzestała inwestycji i skupiła się na demo. Więc coś w tym też musi być, gdyby jednak brokerzy mieliby utrudniać użytkownikom wypłacanie kasy etc. to platforma straciła by nowych klientów, opinie.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - trybulski - 28-04-2015 13:15

(27-04-2015 11:33)MLN napisał(a):  
(26-04-2015 07:56)trybulski napisał(a):  MLN - założyłem już konto u polecanego brokera i zastanawiam się nad jednym: czy oni naprawdę zarabiają na obrotach a nie na tym, że ktoś włoży kasę i ją straci? bo tak mi powiedziała Pani z obsługi, która do mnie dzwoniła i mnie "wtajemniczała" Smile dodatkowo dodała, że w ich interesie leży aby obstawiający opcje wygrywali?

i jeszcze jedno pytanko do Ciebie: czy ty stosujesz jakąś strategię?

I tak i nie. Średnio brokerzy oferują 85% zwrotów, zakładając że i tak spora ilość osób przegrywa swój kapitał, można by było stwierdzić, że kasa jest z obrotów. Tego nigdy się nie dowiemy. Chociaż był taki przypadek, że menadżer konta z Opteck, kontaktowała się z osobą, która kilka razy pod rząd miała stratne pozycje, aby zaprzestała inwestycji i skupiła się na demo. Więc coś w tym też musi być, gdyby jednak brokerzy mieliby utrudniać użytkownikom wypłacanie kasy etc. to platforma straciła by nowych klientów, opinie.

Nie odpowiedziałeś na ostatnie pytanie o Twoją strategię


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 29-04-2015 17:07

Staram się skupiać na samej analizie czystego wykresu, bez używania wskaźników. Po prostu nie mam jednej strategi.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - bart07 - 18-05-2015 22:29

(29-04-2015 17:07)MLN napisał(a):  Staram się skupiać na samej analizie czystego wykresu, bez używania wskaźników. Po prostu nie mam jednej strategi.

Z tym się zgadzam, że nie ma jednej strategii. Zdarzało się, że znalazłem gdzieś jedna strategię i wszystko szło dobrze, aż któregoś dnia nic nie wchodzi... To tak przychodzi z dnia na dzień.

Najlepiej samemu śledzić sytuację na rynku i orientować się jakie panują tendencję. Kiedy co się umacnia, czemu, na jak długo się to zapowiada. Niech te decyzje nie zapadają w ciemno Wink

Tak to każdy by wgrał szablon do MT4 i by miał kilka zer na koncie, a tu niestety rynek i życie płatają figle w najmniej spodziewanym momencie.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 24-05-2015 22:03

Chodzi o to, że zarówno rynek jak i same strategie się zmieniają - idą do przodu. Są wskaźniki, które mówią na przykład o trendach, ale nie przewidują tego jak długo taki trend może trwać. Po prostu trzeba być na bieżąco, ale myślę że jak ktoś się przyłoży do nauki, to może mieć satysfakcjonujące wyniki Wink


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Cinkowsky13 - 25-05-2015 06:59

Kiedy można się spodziewać zapowiadanego przez Ciebie majowego projektu? Smile


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 29-05-2015 20:48

@[Cinkowsky13] - To nie będzie do końca mój projekt. Musimy zrobić kilka backtestów, uporządkować pewne rzeczy, ale będę informował na bieżąco Smile


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Critical - 29-05-2015 21:47

10 przykazań wpojone do głowy.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - LordBeaK - 30-05-2015 08:35

Artur widze ze idziesz do przodu Smile oby tak dalej