Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! (/Temat-Jak-odniesc-sukces-na-Opcjach-Binarnych-i-zyskiwac-nawet-500-dziennie-108439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Lamojednorożec - 22-04-2015 06:48

MLN, kiedyś czytałem, że jest możliwe kopiowanie Twoich ruchów. To nadal aktualne?


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 22-04-2015 18:35

(18-04-2015 23:43)Sebqu napisał(a):  Witam dałbyś radę naprawić linki?
Bo większość nie działa w poradniku

@[Sebqu] - już poprawione


(22-04-2015 06:48)Lamojednorożec napisał(a):  MLN, kiedyś czytałem, że jest możliwe kopiowanie Twoich ruchów. To nadal aktualne?

@[Lamojednorożec] - była taka opcja, ale BDSwiss już tego nie udostępnia Sad Ogólnie nie jestem za tym, by podawać komuś sygnały, z prostej racji, że czując na sobie presje i odpowiedzialność za to, mogę popełniać proste błędy, za które wszyscy mogą zapłacić porażką. Mam sumienie i nawet, jeśli ktoś mi mówi, że jest świadomy ryzyka i będzie chciał mi za to płacić - po prostu tego nie zrobię Wink

Jednak pracuję nad czymś innowacyjnym, co wielu osobom z pewnością pomoże zacząć przygodę z opcjami. Może w maju będzie jakaś niespodzianka Huh


Ogólnie zaktualizowałem poradnik, a dokładnie odnośniki, które nie działały Idea


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - tadek7 - 23-04-2015 14:40

fajnie jakbys wprowadził opcje grania tego co Ty i pół zysku byłaby dla Ciebie, oczywiscie dla Ciebie bez ryzyka, bo kazdy wie, ze ryzykuje myślę, ze duzo osób by w to weszło Smile


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 24-04-2015 12:01

(23-04-2015 14:40)tadek7 napisał(a):  fajnie jakbys wprowadził opcje grania tego co Ty i pół zysku byłaby dla Ciebie, oczywiscie dla Ciebie bez ryzyka, bo kazdy wie, ze ryzykuje myślę, ze duzo osób by w to weszło Smile

@[tadek7] - Coś wykombinuje, ale trochę w innej formie jak już Wink


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Darven - 24-04-2015 17:25

Z chęcią "oddał" bym swoje pieniądze komuś kto by za wysoki stały % mógł grać za mnie Lol Lol

Czekam na ten maj, może wymyślisz coś co pozwoli mi się troszkę ruszyć Big Grin


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 24-04-2015 19:35

To byłoby zbyt piękne, radziłbym jednak uważać na takie sposoby. Z pewnością znajdą się takie osoby, które będą taką usługę oferowały, jednak nie polecam. Już były takie przypadki cudownych "inwestorów" którym powierzano kasę, a po kilku tygodniach, miesiącach znikali bez śladu. Dawanie komuś pieniędzy, aby je obrócić, niesie ze sobą ryzyko.

W sumie nie dziwię się, dlaczego tak mało brokerów oferuje kopiowanie traderów.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - trybulski - 25-04-2015 16:26

Czy mogę wierzyć że da radę wygrać/zarobić skoro w interesie tego komu powierzam pieniądze leży, żebym je przegrał/stracił ?


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Darven - 25-04-2015 18:18

(24-04-2015 19:35)MLN napisał(a):  To byłoby zbyt piękne, radziłbym jednak uważać na takie sposoby. Z pewnością znajdą się takie osoby, które będą taką usługę oferowały, jednak nie polecam. Już były takie przypadki cudownych "inwestorów" którym powierzano kasę, a po kilku tygodniach, miesiącach znikali bez śladu. Dawanie komuś pieniędzy, aby je obrócić, niesie ze sobą ryzyko.

W sumie nie dziwię się, dlaczego tak mało brokerów oferuje kopiowanie traderów.

Nie dałbym kasy jakiemuś no-name Big Grin


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 25-04-2015 22:34

(25-04-2015 16:26)trybulski napisał(a):  Czy mogę wierzyć że da radę wygrać/zarobić skoro w interesie tego komu powierzam pieniądze leży, żebym je przegrał/stracił ?

@[trybulski] rozwiń myśl

(25-04-2015 18:18)Darven napisał(a):  Nie dałbym kasy jakiemuś no-name Big Grin

@[Darven] - byli też tacy z dłuższym stażem i nagle znikali.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - trybulski - 26-04-2015 07:56

MLN - założyłem już konto u polecanego brokera i zastanawiam się nad jednym: czy oni naprawdę zarabiają na obrotach a nie na tym, że ktoś włoży kasę i ją straci? bo tak mi powiedziała Pani z obsługi, która do mnie dzwoniła i mnie "wtajemniczała" Smile dodatkowo dodała, że w ich interesie leży aby obstawiający opcje wygrywali?

i jeszcze jedno pytanko do Ciebie: czy ty stosujesz jakąś strategię?