Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! (/Temat-Jak-odniesc-sukces-na-Opcjach-Binarnych-i-zyskiwac-nawet-500-dziennie-108439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 15-02-2015 17:23

(14-02-2015 04:47)GrzesiX napisał(a):  Ciekawy poradnik, ale wydaje mi się, że spłycasz trochę dziedzinę bukmacherstwa, porównując ją niemalże do ruletki:

Chodzi o to, że w sporcie dwie drużyny zaczynają z identycznymi szansami i jest uczciwie. W poradniku jest zapisek, że że losowo lub prawie losowo. Bo można analizować same drużyny, zawodników itp ale poradnik nawiązuje do tego, że obie strony mają równe szanse na zwycięstwo

(14-02-2015 13:06)osinex napisał(a):  Nigdy nie inwestuj pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. - Pisane z własnego doświadczenia? Wink

@[osinex] Nie próbowałem i nie zamierzam, wystarczy jeden błąd przy wpisaniu kwoty którą stawiasz na opcje i już możesz mieć przerąbane.

(15-02-2015 00:58)dzumper napisał(a):  Czyli nie opłaca się startować z kapitałem 200zł? Bo chciałbym zacząć zarabiać na opcjach ale nie mam więcej niż właśnie taki kapitał.
(15-02-2015 01:48)Ripos napisał(a):  Z tego co mi wiadomo (początkujący) najmniejszy depozyt w złotych polskich to 350, lecz mogę się mylić. Z kwotą 200złotych nie poszalejesz

@[dzumper] Najniższy depozyt to 350pln

(15-02-2015 02:40)B_Y_K_U napisał(a):  8-setny repucik poleciałSmile
Bardzo chętnie zapoznam się z tą wiedzą i wielkie dzięki za poświęcony czas i chęciBig Grin

@[B_Y_K_U] Warto dać coś od siebie dla forum Wink Dzięki Huh


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - osinex - 15-02-2015 22:44

To ja dodam coś o ryzyku.. O ryzyku zawału serca Wink Taka przestroga dla ludzi ze słabą pikawą Big Grin
To filmik o jednej z moich opcji Big Grin Coś czułem ze bedzie ciekawie więc nagrałem Wink

https://drive.google.com/file/d/0B2iAAs2u7qr_MVE5a0lfSWhwUUU/view Teraz pomyśleć, że postawiłem nie 40 a 1000zł.. Po co komu bungee Big Grin

PS: Tak wiem wszedłem w głupim momencie wgl opcja beznadziejna, ale tak to jest na początku ze sie glupio stawia czasami Big Grin


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 16-02-2015 19:25

Dlatego też warto mieć nerwy na wodzy i nie dać się ponieść emocjom szybkiej wygranej, bo wtedy można więcej stracić nić zyskać.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Darven - 18-02-2015 12:45

Czy u wszystkich brokerów są sztywne stawki które chcesz stawiać? (5,10,20 itd.)? Czy są brokerzy u których możesz wpisywać własną stawkę?


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 19-02-2015 01:51

Gdyby stawki były 'luźne" to już dawno byłyby wprowadzone niskie depozyty.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Darven - 19-02-2015 09:11

a od czego zależy % w wygranej?? Stawki są różne, 85%, 81% itd. Z tego co kiedyś wyczytałem są brokerzy którzy pozwalają kontrolować stawki. Ale z tego co widzę, niektórzy mają sztywnie ustalone stawki, chociaż nie wiem z czego ot wynika.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 20-02-2015 01:25

Zazwyczaj wysokość zwrotu jest zależna od sytuacji na rynku, godzin inwestycji. Kiedy rynek jest płynny bez większych zawirowań (wieczorne godziny) zwroty są mniejsze, bo teoretycznie o wiele łatwiej wtedy przewidzieć sytuacje na rynku.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - yolo69 - 22-02-2015 02:57

no np. zwroty typu 70% to tragedia. Ryzykujesz 100% i szansa ze ci wpadnie jest jaka jest. Lekko nie ma z tymi opcjami i cholernie dużo zależy od tego czy umiesz stawkować i czy umiesz sie powstrzymac. Ja np. nie potrafiłem.


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - Scoobyx - 22-02-2015 03:23

Lekko nie ma, brokerzy kombinują dobrze, żeby wyszli ładnie na plus. Ty, żeby wyjść na plus przy stratach musisz być 2-1. OB, tak jak i giełda to gra nerwów Wink


RE: Jak odnieść sukces na Opcjach Binarnych i zyskiwać nawet 500$ dziennie! - MaLiN - 24-02-2015 12:54

Ostatnio zapytałem się supportu z BDSwiss o sprzedawanie wcześniej opcji, taką dostałem od nich odpowiedź Big Grin

Cytat:Opcja wykupienia lub sprzedaży opiera się na macierzy statystycznej, która oblicza wcześniejsze zmiany cen aktywów. Z użyciem tej macierzy, system ocenia prawdopodobieństwo zakończenia pozycji jako Remis (‘Tie’, gdy kursy aktywów dla obecnej ceny zwrócą się do poziomu stopy wejścia) zgodnie z odległością ceny wykonania od ceny aktualnej oraz czasem który pozostał by osiągnąć tę odległość.