Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat (/Temat-Promocje-rabaty-Cropp-oraz-House-jeden-temat-108377)

Strony: 1 2 3 4


Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 11-02-2015 20:28

Jeden porządny temat zawierający promocje, kupony rabatowe obowiązujące w sklepach Cropp oraz House.
-----------
Od 12.02.2014 - 15.02
- House 40% na wszystko ALE! tak naprawdę kupon obowiązuję towary pełnowartościowe czyli nie obowiązuje cen z wyprzedaży. tylko w sklepach stacjonarnych
> http://bit.ly/1vnimvJ

- Cropp 40% na wszystko, tutaj jest to również towar przeceniony. Poza tym można również wprowadzić kod poprzez zakupy online.
> http://bit.ly/CroppKupon


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - asw - 11-02-2015 20:53

dzieki właśnie miałem kupić ale poczekam do jutra


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - Slight - 11-02-2015 20:57

Ja to samo, czekałem tylko na jakąś promocję.


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - SylverWolf - 11-02-2015 22:11

Wyczuwam nowe ubrania z Croppa Jerk2


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - musicfan - 12-02-2015 12:37

jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kupon?
@EDIT
jena osoba = jeden kupon


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - VoreCC - 12-02-2015 15:13

Nie próbował ktoś zrobić fake konta na to samo imię i nazwisko i wygenerować kolejnego kuponu? Przydałby się bo nie lubię kupować wielu rzeczy na raz.


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - SylverWolf - 12-02-2015 16:09

Możesz robić kont ile Ci się podoba i podawać ile Ci się podoba adresów email, by otrzymać kod Smile
Zawsze tak robiłem. Dziś skorzystałem z dwóch kuponów, a raczej ja z jednego i siostra z drugiego Smile
+++ bluza, 2 koszulki Big Grin


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 12-02-2015 17:17

jasne że tak dzisiaj kożystałem z 2 kuponów bo zostało trochę kaski i postanowiłem sobie jeszcze coś kupić. Kupon musi być wygenerowany z innego konta Wink ale się dzisiaj nakupowałem ;o


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - asw - 12-02-2015 17:18

Można robić kolejne konta nawet dziś pani w sklepie mi tak polecila


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - VoreCC - 12-02-2015 17:33

Szykuje się jutro wymiana garderoby Lol Jakie macie opinie o butach z Croppa? Potrzebuję nowych butów zimowych a że koniec sezonu to są nieźle przecenione. Jeszcze z tym kuponem to już całkiem, jakieś 70 złotych zapłacę.