Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczanie się z zarobków na leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczanie się z zarobków na leadmore (/Temat-Rozliczanie-sie-z-zarobkow-na-leadmore-108376)



Rozliczanie się z zarobków na leadmore - bartexx - 11-02-2015 20:25

Witam, jak sam temat wskazuje, moje pytanie brzmi, czy muszę rozliczać się z zarobionych pieniędzy za spam doładowaniami na leadmore? Pytam dla pewności bo jestem w tym temacie nowy, niedawno skończyłem 18 lat i wolę się upewnić. Dodam, że moje zarobki miesięczne kręcą się tam około 700 złotych. Pozdrawiam.


RE: Rozliczanie się z zarobków na leadmore - Waldes93 - 11-02-2015 21:52

Tak musisz. Wejdź w Dodatki->Poradnik. Przeczytaj.


RE: Rozliczanie się z zarobków na leadmore - mikolaj90 - 11-02-2015 22:43

A ja mam takie pytanie i przy okazji zapytam. Mam 17 lat lecz konto na leadmore mam zarejestrowane na pełnoletniego brata. Kwota wolna od podatku to 3091 zł, takich zarobków nie osiągam i nie osiągnę także tej kwoty nie przekroczę. Na Leadmore pisze, że oznacza to, że od kwoty tej nie zostanie pobrany podatek tylko trzeba wypełnić pit. Kiedy będzie musiał zrobić to mój brat bo będzie właśnie on musiał z tym us się rozliczać. Ktokolwiek wie, proszę o wytłumaczenie mi tego.


RE: Rozliczanie się z zarobków na leadmore - patulsky1337 - 11-02-2015 22:51

Każdemu polecam Księgowego/Księgową. Za niewielkie pieniądze ogarnie wszystko, mi mój księgowy wszystko super wytłumaczył, opłacił dotychczasowe podatki za zarobki i pomaga mi teraz założyć firmę- z takimi ludźmi wszystko staje się łatwe.