Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Play And Earn - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Play And Earn (/Temat-Play-And-Earn-108346)



Play And Earn - Arkadio1994 - 11-02-2015 12:21

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!!
Znudziło wam sie zaśmiecanie waszego telefonu Aplikacjami z CashPirate i innych tego typu apek?? Jeżeli tak, to aplikacja którą za chwile zaoferuje jest zdecydowanie dla Ciebie!

Aplikacja nazywa się Play and Earn.
Link do aplikacji w sklepie Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playearn.reward

Co do Aplikacji:
Na pewno zastanawia was o co chodzi, co to za apka, co oferuje i inne tego typu pytanka. Już postaram się krótko i zwięźle opowiedzieć o tej aplikacji:
W aplikacji Play and Earn zbieramy punkty, punkty wymieniamy na $$$ na konto PP
głównym przesłaniem i sposobem zdobywania punktów jest oglądanie filmików (Trailerów filmów, reklam innych aplikacji itp itd)
Przelicznik wynosi: 1000pkt=1$
Minimum do wypłaty jakie jest, nie mam zielonego pojęcia, dopiero co odkryłem tą aplikacje.
Nie jestem również wstawić żadnych dowodów wypłat bo, no cóż, nie zarobiłem jeszcze za dużo (A chce zlecić 1$ by sprawdzić co i jak)

Sposoby zarobienia punktów:
-Oglądanie Trailerów i losowo wybranych przez apke filmików (10pkt od filmu)
-Supersonic Ads
-Sponsor Pay
-Vungle (oglądając krótkie reklamy aplikacji zgarniamy po 5pkt od filmiku
-Polecanie specjalnego kodu.

Osoby zainteresowane prosiłbym o wpisanie tego kodu: "ykdxljI" (oczywiście bez " ") Co to da?
1.Zgarniecie dodatkowy bonus 100pkt
2.Ja dostane również bonusowe punkty, dzięki czemu szybciej zlecę wypłatę i szybciej sprawdze czy serwis wypłacalny.

Zapraszam: ykdxljI


RE: Play And Earn - patryk6176 - 11-02-2015 22:05

Masz mojego refa tylko szkoda że tak mało pkt się zbiera


RE: Play And Earn - Flejva - 11-02-2015 22:31

10 pkt film.
Oh tylko 100 i mam zetke aż!
Jerk2


RE: Play And Earn - patryk6176 - 13-02-2015 16:57

Witam i jak zleciles juz wypłatę ?? Nie polecam aby zlecić wypłatę musimy mieć ubieranie 1 pkt !!!


RE: Play And Earn - mumin92w - 26-04-2015 19:56

Ma ktoś link do apk?? Odinstalowałem, a teraz nie mogę znaleźć w sklepie. Pod linkiem Arkadio, do sklepu, pokazuje "nie znaleziono elementu". Sad


RE: Play And Earn - Gift Wallet - 27-04-2015 06:34

Znudziło ci sie zaśmiecanie apkami typu cash pirate , mam tu kolejną ! Wink człowieku ten opis , przecież to ten sam rodzaj apki GPT
Polecam mój temat o Gift Wallet Wink 2 krotnie wieksze stawki niz tutaj


Play And Earn - Hybrid1990 - 29-01-2019 16:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.