Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko zdobyć znajomych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak szybko zdobyć znajomych? (/Temat-Jak-szybko-zdobyc-znajomych-108306)



Jak szybko zdobyć znajomych? - tidid - 10-02-2015 19:30

Otóż mam konto kobiety, dziennie przychodzi mi ~150 znajomych. Problem jednak leży w weryfikacji tych kont.
Ile zaproszeń dziennie da radę maksymalnie przyjąć, tak aby nie martwić się możliwością wystąpienia weryfikacji?
Znacie jakieś sposoby na uniknięcie weryfikacji?


RE: Jak szybko zdobyć znajomych? - bogdanpurgal - 11-02-2015 11:31

Właśnie mam podobny problem, z chęcią posłucham odpowiedzi Smile


RE: Jak szybko zdobyć znajomych? - 4funsecond - 11-02-2015 11:33

Przyłączam się do pytania


RE: Jak szybko zdobyć znajomych? - Szaman1644 - 11-02-2015 11:53

U mnie na kontach przyjmuje około 150-200 zaproszeń dziennie, ale nie przyjmuje wszystkich ale rownież wiele odrzucam.


RE: Jak szybko zdobyć znajomych? - Krakersik - 11-02-2015 13:22

No to zależy od stażu. Ja zrobiłem nowiutkie konto które miało być matką, tylko akceptowałem niektóre zaproszenia (sam nie wysłałem ani jednego). Po 30 znajomych wywaliła mi weryfikacja z wpisywaniem nazwisk. Szkoda tylko tych kupionych grup Undecided


RE: Jak szybko zdobyć znajomych? - tidid - 11-02-2015 17:32

Podzielę się informacją jak nabijać znajomych wzamian za dodanie do grup Wink Eweuntualnie coś innego

GG 1777965