Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? (/Temat-Prawdziwy-LiveStream-na-Hotcashu-108290)



Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - Armin Van Buuren - 10-02-2015 15:09

Witam, mam stronkę z informacjami sportowymi fcb, nawet duza aktywnosc.
Chciałbym się dowiedzieć czy można na hotcashu, na ich programach partnerskich dot. live stream, podpiac live streama z meczem, przykladowo mecz o 20:45 a ja wrzucam post ludzie wchodzą mają transmisje zalozmy 60 sekund po czym, okno zeby placili sms.

Jeśli tak czy jest może tutaj ktoś taki który pomógłby mi z tym sposobem ?
Oczywiscie nie za darmo,

Pozdrawiam i czekam na wiadomosci/odpowiedzi.


RE: Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - domin_dz - 10-02-2015 15:14

Da się bo widziałem takie rozwiązanie. Pamiętaj, że rozpowszechnianie transmisji nie posiadając praw autorskich jest karalne a używając hotcasha jesteś łatwiejszy do namierzenia.


RE: Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - Maersk - 10-02-2015 15:34

Dokładnie. Prawa autorskie


RE: Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - Admin - 10-02-2015 21:16

Przenoszę do działu hotcash.


RE: Prawdziwy LiveStream na Hotcashu? - Leaders - 11-02-2015 01:54

Na naszych programach można osadzić jedynie materiał video (no chyba, że ktoś by streamował przez YT).

Pamiętajcie jednak, że mamy gatewaya - możecie tworzyć własne treści i blokować content gatewayem Smile